آئین تجلیل از مهندسان آبفای کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد+ تصاویر

همزمان با روز مهندس آئین تجلیل از مهندسان شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. …

صبح امروز و همزمان با روز مهندس آئین تجلیل از مهندسان شرکت آب و فاضلاب برگزار شد.

سیدعلی لدنی‌ نژاد در ابتدای این مراسم با تبریک روز مهندس به تمامی مهندسان  اظهار کرد: خلاقیت و نوآوری بارزترین ویژگی  هر مهندس است و تمامی مهندسان باید بکوشند تا خود را به علم روز و قدرت خلاقیت تجهیز کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب با بیان اینکه مهندسی نقطه مقابل رکود و تکرار است، تاکید کرد:  حفظ شان و جایگاه مهندسی از خود مهندسان شروع می‌شود.

وی وجود سازه‌های عظیم مهندسی و نوآوری های متعدد را نشان دهنده هوش و خلاقیت مهندسان ایرانی در تمامی دوران های تاریخی دانست و گفت: مهندسان به عنوان کسانی که در خط مقدم توسعه و عمران کشور هستند مسئولیت سنگینی بر عهده دارند.

وی با تقدیر از تلاش های مهندسان شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در راه‌اندازی و بروز رسانی تاسیسات، شبکه ها و  زیرساخت‌های آب و فاضلاب در استان اظهار کرد:  طراحی و مدیریت و بروزرسانی زیرساخت  شرکت آب و فاضلاب طی سال‌های اخیر نشان دهنده توان بالای  مهندسان این شرکت است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد تقویت تفکر مهندسی در همه حوزه‌های شرکت آب و فاضلاب را لازمه پیشبرد برنامه و پروژه های این  شرکت دانست و گفت: در این مسیر و برای تحقق برنامه‌های  این شرکت، مهندسان نقش غیرقابل انکاری دارند.

گفتنی است در پایان این آئین با اهداء لوح تقدیر از مهندسان شرکت آب و فاضلاب استان تجلیل به عمل آمد.

 


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *