آئین تکریم و معارفه مدیرکل زندان‌های استان/ آزادی ۴۸ زندانی در یاسوج (+تصاویر)

آئین تکریم و معارفه مدیرکل زندان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن دادگستری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. …

آئین تکریم و معارفه مدیرکل زندان‌های در سالن دادگستری برگزار شد.

به گزارش کبنانیوز از یاسوج، آئین تکریم و معارفه مدیرکل زندان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور جهانگیری رییس کل سازمان‌ زندان‌های کل کشور، القاصی مهر رئیس کل دادگستری کل استان فارس، رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام سید صدرالله رجائی‌نسب کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس بویراحمد و مدیران ارشد استان برگزار شد.

بنا بر این گزارش، حجت‌الاسلام غلامرضا مزارعی رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در این آیین گفت: یکی از تکالیف قوه قضاییه با برخورد ارشادی به سوی سالم سازی جامعه حرکت می کند. بخشی از خروجی دستگاه قضایی در حوزه سازمان زندان هاست.

حجت‌الاسلام غلامرضا مزارعی افزود: دستگاه قضایی و سازمان زندان ها برای پاکسازی جامعه از عناصری که فرهنگ و آرامش روانی جامعه را مخدوش کنند، آن را اصلاح می کند.

وی در ادامه اظهار داشت: سازمان حل و اختلاف کهگیلویه و بویراحمد گزینه اول در زمینه سازش در کشور را دارد.

بنا بر این گزارش، فلاحتی مدیرکل سابق زندان کهگیلویه و بویراحمد در این تودیع با اشاره به اینکه یکی از مهمترین اقدامی که در این چند سال انجام دادم، بهره برداری از زندان دهدشت بود، افزود:با بهره برداری این زندان ۱۸۰ زندانی که در سایر شهرستان های فارس بودند، به زندان دهدشت منتقل و در کنار خانواده قرار گرفتند.

وی اظهار داشت: اعتبار سازمان زندان در چند سال اخیر کمتر از ۱ میلیارد تومان بوده، در حال حاضر  اعتبار سازمان بیش از ۳ میلیارد تومان است.

به گزارش کبنانیوز، در کنار این تودیع ۴۸ زندانی از زندانیان جرایم غیر عمد آزاد خواهند شد. از این تعداد ۳۸ زندانی به مناسبت سی و هشتمین پیروزی انقلاب اسلامی ایران توسط بنیاد نیکوکاران دستان مهربان و  ۱۰ زندانی با حمایت مادی و معنوی آزاد می شوند.

 


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *