آغاز فعالیت ستاد اسکان مسافران نوروزی در کهگیلویه و بویراحمد (+عکس)

فعالیت ستاد مرکزی اسکان مسافران نوروزی فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرکل آموزش و پرورش، رئیس آموزش و پرورش بویراحمد و مدیرکل گردشگری استان افتتاح شد و …

خبر رسان؛

 

فعالیت ستاد مرکزی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش، رئیس آموزش و پرورش بویراحمد و مدیرکل گردشگری استان افتتاح شد و شروع به کار کرد.

به گزارش خبر رسان از یاسوج، قبل از ظهر امروز با حضور مدیرکل اموزش و پرورش ستاد مرکزی اسکان مسافران نوروزی استان افتتاح شد و شروع به کار کرد.

هادی زارع‌پور مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در این آئین، اظهار کرد: ۱۷۰ آموزشگاه در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد در بحث اسکان نوروزی فرهنگیان فعالیت می‌کنند.
وی با بیان اینکه فعالیت ستاد اسکان فرهنگیان در ۱۳ پایگاه آغاز شده است، افزود: این تعداد شامل هزار و ۳۶۶ کلاس در سه بخش (الف)-(ب )و ویژه است.
زارع پور گفت: ۴۰  مدرسه در گروه ب -۲۸ مدرسه در گروه الف و دو مورد ویژه است.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: ستاد مرکزی اسکان در یاسوج-جاده آبشار-جنب امام زاده عبدالله –مدرسه نمونه توحیدی واقع است.

وی افزود: عوامل اجرایی ۵۰۲ نفر در ۱۶۲ پایگاه و ۳۴۰ مدرسه اوقات پذیرش مسافران آماده اند.
مدیر آموزش و پرورش بویراحمد گفت: این تعداد شامل ۵۸۳ کلاس است که سه بخش الف-ب و ۲مورد مکان ویژه است که در تعطیلات نوروزی آماده اسکان مسافران نوروزی است.

سید علی اکبر هاشمی اصل گفت: پذیرش مسافران نوروزی از۲۸اسفند تا ۱۳ فروردین در ستاد مرکزی اسکان نوروزی انجام می شود.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *