آغاز نهضت آسفالت خیابان‌ها در شهر ماداون / جهانبخش: هیچ اعتباری گیرمان نیامد (+تصاویر)

شهردار مادوان گفت: ۵۰ هزار مترمربع از خیابان‌ها و جاده‌های شهر مادوان آسفالت می‌شوند.

جهانبخش با اشاره به بازگشایی فرعی هشتم خیابان سید الشهدا، اظهار کرد: هشت سال این فرعی در بن بست قرار داشت که بعد از پیگیری و رایزنی با مردم و مسئولان و رفع ۱۰ معارض اجتماعی، فرعی ۸ خیابان سید الشهدا برای رفاه حال مردم بازگشایی شد.

شهردار مادوان با اشاره به رضایتمندی مردم، ادامه داد: با بازگشایی این فرعی بخش زیادی از مشکلات مردم برطرف شد و این در حالی بود که در گذشته مردم با مشکلات زیادی به دلیل وجود بن بست روبرو بودند.

در ادامه این مسئول به عملیات زیرسازی و آسفالت خیابان‌های شهر مادوان اشاره کرد و گفت: عملیات زیرسازی و آسفالت خیابان ۲۴ متری سرمازه شهر مادوان شروع شده و اکنون در حال جدول گذاری این خیابان هستیم.

جهانبخش با اشاره به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و فرمایشات مقام معظم رهبری، اظهار کرد: این پروژه را خود شهرداری مادوان انجام می‌دهد که با این کار ۵۰ درصد از هزینه‌ها کاهش می‌یابد.

شهردار مادوان از احداث کمربندی ۲۴ متری این شهر خبر داد و گفت: با همکاری مسئولان استان به زودی شاهد آغاز عملیات احداث پارک کوهستان به مساحت ۷۰ هکتار خواهیم بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ۹۰ درصد از کوچه‌ها و خیابان‌های شهر مادوان آسفالت می‌شوند، اظهار داشت: در شهر ماداون چهار هزار متر جدول گذاری و ۵۰ هزار متر مربع هم عملیات زیرسازی و آسفالت را در دستور کار داریم.

وی افزود: اگر مردم همکاری کنند ۱۰۰ درصد جاده‌ها و خیابان‌های شهر ماداون آسفالت می‌شوند.

شهردار مادوان با گلایه از پروانه‌های ساخت روستایی که در گذشته برای مردم صادر می‌شد، اظهار کرد: ساخت و سازهای غیر مجاز مشکلات زیادی برای این شهر ایجاد کرده است.

جهانبخش با بیان اینکه نبود اعتبار و درآمدهای پایدار مشکل عمده شهرداری مادوان است، افزود: یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار به این شهرداری تخصیص داده شد که از این مبلغ تاکنون ریالی اعتباری به ما نداده‌اند.

عملیات زیر سازی آسفالت خیابان ۳ خلیج فارس و چمن کاری بلوار خلیج فارس از دیگر اقدامات شهرداری مادوان بود که جهانبخش به آن‌ها اشاره کرد.

برخی از شهروندان مادوانی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران از عملکرد شهرداری مادوان به لحاظ بازگشایی، زیرسازی و آسفالت جاده‌ها و خیابان اعلام رضایت کردند. منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *