آقای روحانی! لطفاً برای مردم انشا نخوانید/ افزایش بدهی تامین اجتماعی از ۶۰هزار به ۱۳۰هزارمیلیارد تومان

نماینده سابق مردم تهران تاکید کرد: آقای روحانی، لطفاً برای مردم انشا نخوانید، شما املای خود را در این ۴ سال نوشتید و امروز هم وقت ارائه کارنامه است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ، علیرضا زاکانی در صفه شخصی خود نوشت آقای روحانی، به مدد مشاورانش، آموخته با حرف‌هایی از جنس گازانبر و ماشین‌دودی، از پاسخگویی بگریزد و از نکرده‌هایش برای مردم بگوید. ایشان امروز در نشست خبری خود، مدعی شد که دولت‌اش اولین دولتی است که بدهی خود را پرداخت می‌کند و بدهی برای دولت بعدی نخواهد گذاشت!

این ادعا در حالی صورت گرفته که تنها کافی است به وضعیت بدهی‌های دولت به تأمین اجتماعی نگاه بیاندازیم. آقای تقی نوربخش در ابتدای دولت مدعی بود که دولت حدود ۶۰ هزار میلیارد تومان به تأمین اجتماعی بدهکار است. این رقم در گزارش اخیر وزارت اقتصاد، ۹۰ هزار میلیارد تومان برآورد شد. این در حالی است که اخیراً آقای نوربخش رقم واقعی بدهی دولت روحانی به تأمین اجتماعی را ۱۳۰هزارمیلیاد تومان عنوان کرده است!

امروز تأمین اجتماعی در مرز ورشکستگی است و آینده میلیون‌ها ایرانی به خطر افتاده است. آقای رئیس‌جمهور بهتر است به جای ادعاهای عجیب و غریب، ازوضعیت شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (#شستا) به مردم گزارش بدهد و بگوید ۲۰۰ شرکتی که هر کدام ۵ هیئت مدیره دارند، ماهانه چقدر از بیت‌المال را به جیب افراد خاص واریز می‌کنند؟

آقای روحانی، لطفاً برای مردم انشا نخوانید. شما املای خود را در این ۴ سال نوشتید و امروز هم وقت ارائه کارنامه است.

فارس

انتهای پیام/۷۰۴۴

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *