آقای مدیرکل جزئیات پاداش نجومی به خودتان و معاونین تان چیست؟/ ماجرا را برای مردم توضیح دهید

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد یاسوج بیان کرد: از طرف جامعه دانشجویی از شما تقاضا داریم جزئیات پاداش نجومی به خودتان و معاونینتان را مشخص کنید و برای مردم بازگو کنید تا ماجرا برای مردم روشن شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان، حامد عزیزی ضمن بیان اینکه متاسفانه از طریق برخی سایت های محلی متوجه شدیم که مدیر کل راه و شهر سازی استان  پاداش های میلیونی برای خود و معاونینش پرداخت کرده است، گفت: البته چنین اقدامی از مدیر دولت تد بیر و امید دور از انتظار نیست!!!!

وی تصریح کرد: وقتی رئیس دولت شرمنده مردم نیست، وقتی نمایندگان مجلسی که با رای مردمی و با انتظار تحول اقتصادی و معیشتی قدرت گرفته اما با استفاده از آن حقوق نجومی را تصویب و قانونی میکند و وقتی حقوق نجومی بگیران ذخایر انقلاب نامیده میشوند  نتیجه ای جزء این نخواهد بود که  زمینه سازی برای سو استفاده مدیران  هموار بشود.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ضمن طرح این سوال که باید از مسئولان تدبیر و امید پرسید چگونه است که شرمنده نیستید؟، افزود: آیا تدبیر و امیدتان نمی خواهد یا نمی تواند به مطالبه مردم برای ایستادن در مقابل نجومی بگیران اقدامی بکند؟

عزیزی در ادامه تاکید کرد:همچنین باید از مدیر کل راه و شهر سازی استان پرسید؛ مگر شما نگفتید من را غریبه ندانید که به نوعی اهل همین استان و درد کشیده آن هستم؟ آیا شما از درد این استان که نرخ بالای بیکاری را در کشور دارد اطلاع دارید ؟

وی همچنین بیان کرد: آیا از جوانان و فارغالتحصیلان بیکار این استان خبر دارید که در آرزوی شغلی هستند که دریافتی یکسالشان به اندازه پاداش شما باشد؟ آیا به قولاتان که گفتید در حد شأن و لیاقت این مردم به انها خدمت میکنم اینگونه جواب دادید ؟

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد در پایان اضافه کرد: از طرف جامعه دانشجوی از شما تقاظا دارم عملکرد خود و معاونینتان را که به اندازه پاداشی که تعیین کرده اید برای مردم بازگو بفرماید، و یا اینکه ماجرا را توضیح و برای مردم روشن کنید.

 
انتهای پیام/۷۰۴۴
 

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *