آمادگی دانش آموزان چرامی برای حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن + تصاویر

دانش آموزان دختر چرامی اعلام کردند که هیچ مشکلی نمی تواند آنها را از حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و این فرصت تاریخی باز دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷، نظام پوسیده ستمشاهی فرو ریخت و ریشه های فاسد دودمان سیاه پهلوی از این کشور اسلامی کنده شد. مبارزه پانزده ساله ملت مسلمان ایران به رهبری امام خمینی (ره) به ثمر رسید و با سرنگونی نظام ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی، انقلاب شکوهمند اسلامی ایران پیروز گردید.

دانش آموزان دختر چرامی نیز در پاسخ به سوال خبرنگار ما که پرسیده بود، چرا باید در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنیم؟ پاسخ های شفاف و صریحی را بیان کرده اند که قابل تامل  است.

فروغ عزیزی می گوید: یکی از دلایل راهپیمایی ما بزرگداشت شهدای ۸سال دفاع مقدس و همچنین شهدای انقلاب است که به دشمنان همانند سنوات گذشته ارزش هایمان را در این روز ثابت خواهیم کرد.

th

این دانش آموز چرامی اضافه کرد: ما نیز با نهایت تلاش در رشته های مختلف تحصیلی و حضور خود در صحنه ها،اهداف این شهدای عزیز را ادامه خواهیم داد.

فائزه خشنود گفت:حضور پرشکوه ملت ایران و همچنین جهان در روز ۲۲بهمن ماه هرسال نشان دهنده ی جدانشدن از خط ولایت و رهبری است.

قغا65464

وی افزود: در هر حال حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، بیش از هر سالی ضرورت دارد چراکه دشمنان ما روزبه روز افزایش می بابد.

الهه یاوری با اشاره به حضور هرساله ی خود در این روز پرفروغ بیان کرد: حضور حداکثری ما در این دهه به سایر جهانیان، شکوه و عظمت ملتمان را نشان خواهد داد و برای چندمین بار نیز در ۲۲بهمن شرکت می کنیم.

یاوری اضافه کرد: عظمت انقلاب اسلامی برای تمام جهانیان ثابت شده است و با چنین حضورهایی از کمرنگی این شکوه و عظمت جلوگیری خواهیم کرد.

قفافاف

نیلوفر چرامی نیزاظهار کرد: تظاهرات و راهپیمائی مردم، نماد حضور ملت در پاسداری از ارزش ها و آرمان های والای انقلاب اسلامی است.

این دانش آموز دختر افزود: دستاوردهای انقلاب و نشانگر اقتدار و پشتوانه مردمی نظام به عنوان اصلی ترین پشتوانه و سرمایه کشور می باشد.

فاطمه پاداش ضمن تبریک ایمام گفت: حضور گسترده خانواده ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن باعث میشود که فرزندان این خانواده ها هم با الگوگیری از خانواده هایشان، در این راهپیمایی سرنوشت ساز شرکت کنند.

غفتغف

این دانش آموز در ادامه اظهار کرد: دانش آموزان کشور به نوعی آینده سازان کشور هستند و از همه ی این عزیزان دعوت می کنیم که همانند گذشته در این راهپیمایی شرکت کنند.

فاطمه جاوید در این رابطه تصریح کرد: یکی از ترفندهایی که قدرت های غربی در سالهای اخیر علیه جمهوری اسلامی به کار بسته اند، استفاده از تهدیدات متفاوت بود.

وی در ادامه بیان کرد:ما نیز با حضور خود در این روز به همه ی دشمنان نشان خواهیم داد که هیچ کاری از دست آن ها برنمی آید.

فغتغتغ8885

و در آخر این گزارش ماندانا شهبازی تصریح کرد: اسلام ذاتا، عدالت جو و ظالم ستیز است، با انقلاب اسلامی ایران و عَلَم شدن این دین توسط مردم، دشمنی ها با اصل این حرکت قطعا بیشتر و بیشتر خواهد شد، تنها راه مبارزه عینی و عملی با ستیزه جوئیهای دشمن حمایت همه جانبه و پشتیبانی همیشگی مردم است .

———————————–

گزارش و عکس:صادق شیخی

———————————–

منبع:پایگاه خبری تحلیلی چرام

انتهای پیام/ر/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *