اجرای رزم در شب و شناسایی تهدیدات بر اساس سناریوهای از پیش طراحی شده

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: گردان‌های الی بیت المقدس، گردان‌های تخصصی و گردان های امام حسین(ع) آشنایی با رزم شبانه و ستون کشی را براساس سناریوهای از پیش طراحی شده برگزار کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،جانشین فرمانده فتح افزود: صبح امروز با رمز یا فاطمه زهرا (س) و با حضور گردان های امام حسین (ع) با پشتیبانی گردان‌های تخصصی توپ خانه، ادوات، تکاور و گردان‌های کوثر در گچساران عملیات خود را آغاز کردند.

سرهنگ جهانگیر انصاری اظهار داشت: گردان های الی بیت المقدس فردا در شهرستان های گچساران، باشت، چرام، کهگیلویه، لنده، بهمئی، هم زمان رزمایش مدافعان حرم را برگزار می کنند.

وی در ادامه بیان داشت: عملیات شبانه جهت آشنایی با رزم شبانه و ستون کشی براساس سناریوهای از پیش طراحی شده هم زمان در شهرستان‌های مذکور توسط گردان‌های الی بیت المقدس، گردان‌های تخصصی و گردانهای امام حسین(ع) اجرا شد.

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: افزایش توان رزمی، حفظ انسجام، آشنایی با تکنیک‌ها و تاکتیک‌ها و آشنایی با رزم در شب از برنامه‌های روز اول رزمایش مدافعان حرم در شهرستان گچساران بود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *