ازدواج دختر زیبا با یک سگ ولگرد! + عکس

خانم “مانگلی موندا” دختر ۱۸ سالهه است که در روستایی در شرق زندگی می کند. نشریه “The Daily Mirror ” با انتشار این خبر گزارش داده است که مانگلی با یک سگ کرده است.داماد که سگی ولگرد است، با ماشین و به همراه راننده به مراسم عروسی آورده شد.

 

میهمانان نیز بلافاصله به استقبال او که “شیرو” نام دارد رفته و با دست و تشویق، او را تا محل جشن همراهی کردند.این مراسم با اصرار و پافشاری شورای روستا و به خاطر رفع بلایی که خود دختر و روستا را تهدید می کرد، برگزار شد.

 

بزرگان روستا در این رابطه اعلام کردند که اگر این دختر نوجوان حاضر به ازدواج با این حیوان نشود،در زندگی با هر مرد دیگری، سیاه بخت خواهد شد.به مانگلی این قول داده شد که پس از چند ماه خواهد توانست با خیال راحت ازدواج کرده و خوشبخت شود.

 

برای این منظور او باید در طول این مدت، هرچه بهتر از حیوان خانگی خویش مراقبت کند. این اولین باری نیست که روستایان هند دختران را مجبور به ازدواج با سگ می کنند.این مراسم به عنوان رفع بلا و خلاصی از  چنگال طلسم شیطانی بوده و در برخی از مناطق مسکونی این ناحیه رواج دارد.

 

ماندا در این رابطه گفت: همسایه های ما به من گفتند که همه ی دخترانی که همچون من، این مراسم دفع بلا را سپری کرده اند، اکنون از شر شیطان و طلسم خلاص شده و با خوشبختی تمام زندگی می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *