اشتغالزایی مستقیم جوانان با راه اندازی قالیشویی در لنده+تصاویر

اقتصاد مقاومتی به عنوان یک فرهنگ پایدار چنان در جامعه نهادینه شده است که خیلی از افراد خوش فکر با راه اندازی واحد های تولیدی کوچک ضمن اشتغالزایی جوانان بیکار باعث جذب سارمایه نیز شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، یکی از مهمترین راهبردهای جامعه به سمت حمایت از تولیدات داخلی و افزایش سطح در جامعه است که سیاست های کلی آن نیز از سوی به همه دستگاه های دولتی و خصوص ابلاغ شده است.

در راستای اجرای طرح های اقتصادمقاومتی یکی از جوانان این مرز و بوم با راه اندازی واحد قالیشویی علاوه بر سرمایه گذاری باعث اشتغالزایی پنج نفر به طور مستقیم و چندین نفر به طور غیر مستقیم شده است.

محمد عبدی پور یکی از مجریان طرح های اقتصاد مقاومتی در شهرلنده است که با راه اندازی واحد قالیشویی تمام اتوماتیک علاوه بر اشتغالزیی پنج نفر به طور مستقیم باعث شده است تا میزان رضایت مندی مشتریان نیز دوچندان شود.

وی اظهارکرد: باتوجه به نیاز ضروری مردم شهرستان لنده به یک واحد قالیشویی تمام اتوماتیک با راه اندازی این واحد کارگاهی علاوه بر اشتغالزایی جوانان این دیار باعث رفاه حال مردم شده است.

عبدی پور تصریح کرد: این واحد روزانه بیش از ۳۰ الی ۵۰تخته فرش را با دستگاه های تمام اتوماتیک شستشو داده و ظرف ۲۴ساعت تحویل مشتریان می دهد.

وی گفت: باتوجه به نزدیکی به ایام نوروز این واحد تولیدی بصورت دو شیفت و ۲۴ساعته آماده ارائه خدمات به همشهریان لنده ای با خدمات رایگان سرویس ایاب و ذهاب است.

بدون شک راه اندازی چنین واحد های علاوه بر خدمات رفاهی و عمومی باعث اشتغالزایی جوانان این دیار خواهد شد.

تصاویر تکمیلی: 

گزارش و عکس:سید اسماعیل میری

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/۴۱۲۰

سیداسماعیل میری

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *