اعتراض دانشجویان دانشگاه یاسوج به هزینه بالای خوابگاه‌های دانشجویی

جمعی از دانشجویان دختر و پسر دانشگاه دولتی یاسوج، طی نامه ای، اعتراض شان از هزینه ی بالای خوابگاه های دانشجویی را به رئیس دانشگاه اعلام کردند. …

خبر رسان؛

جمعی از دختر و پسر دانشگاه دولتی یاسوج، طی نامه ای، شان از هزینه ی بالای خوابگاه های دانشجویی را به رئیس دانشگاه اعلام کردند.

به گزارش خبر رسان از یاسوج، در این نامه که بیش از ۴۰۰ امضا دارد، دانشجویان از ریاست دانشگاه خواستند تا ضمن کاهش هزینه های دریافتی بابت خوابگاه های دولتی، در خصوص ودیعه هایی که در ترم های گذشته از سوی معاونت دانشجویی به دانشجویان بازگردانده نشده، شفاف سازی نمایند.

همچنین دانشجویان در این نامه نارضایتی خود را از امکانات ضعیف و نامناسب خوابگاه اعلام کرده و ادعای مطرح شده از مسئولین مربوطه را در رابطه با وضعیت خوابگاهدها را مغایر با وقعیت دانسته اند!

در بخشی از نامه نیز، آمده:

طی پیگیری های انجام شده در سالهای گذشته مسئولین مدعی بودند که این مبالغ جبران هزینه ی خوابگاه خودگردان پسران میباشد لازم به ذکر است که این بهانه دلیل منطقی برای گرفتن چنین مبلغ گزافی نبوده، حال سوال این است برای سال تحصیلی ۹۵_۹۶ دیگر باوجود اسکان آقایان درخوابگاه ملکی دانشگاه هزینه های دوباره به چه بهانه ای است؟

در پایان نیز دانشجویان خواستار پیگیری و پاسخگویی جدی مسئولین مربوطه شدند.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *