اعتراض گروه بهیاری جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان، یک منبع موثق در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: در دی ماه سال ۹۴  فراخوان دوره بهیاری یک ساله توسط فردی به اسم نوریان رییس دانشکده پرستاری یاسوج زده شد.

این منبع موثق گفت: بر اساس اعلامی که کرده بودند ما نیز که نزدیک ۳۱۰ نفر هستیم  4 میلیون تومان به حساب شخصی به اسم کوثر نوریان پرداخت کردیم بعد از یک سال که این دوره تمام شد اکنون به ما گفتند که مدرک بهیاری شما به کمک پرستاری تغییر کرده که در حالی این دوره را می شود با ۵۰۰ هزار تومان هم طی کرد.

وی  ادامه داد: مجری این طرح دکتر نوریان رییس دانشکده پرستاری و در تهران دکتر میرزا بیگی رییس پرستاری کشور  و در فرم های ثبت نام ما نوشته شده بود که زیر نظر وزارت بهداشت است ما هم به دلیل اینکه دولتی است ثبت نام کردیم.

این فرد ادامه داد: اگر قرار باشد که به ما مدرک کمک پرستاری بدهند پس بقیه پول را باید به ما پس دهند چرا که این مدرک را با ۵۰۰ هزار تومان هم می توان گرفت.

خبرنگار این پایگاه خبری در تماس با دکتر خیراله نوریان این مسئله را پیگیری کرد و در جواب خبرنگار ما گفت: این دوره از اول به اسم کمک پرستاری بوده و کمک بهیاری نیست کمک بهیاری در سطح جهان حذف شده است و  معاون پرستاری بهداشت هم گفته که اسمش کمک پرستاری است از اول هم همین بوده.

وی ادامه داد: معاونت پرستاری با شرکت تعاونی نظام سلامت تفاهم نامه دارد و برگزار کننده آن شرکت تعاونی نظام سلامت است.

نوریان در پاسخ به اینکه این افراد پول را به اسم کوثر نوریان که از خواهر شماست پرداخت کرده اند، بیان کرد: نماینده شرکت تعاون نظام سلامت در یاسوج است و اینکه با ۵۰۰ هزار تومان می توانستند مدرک کمک پرستاری را بگیرند اشتباه است چرا که مدرکی که با این مبلغ می شد گرفت مدرک کمک بهیاری است نه کمک پرستاری.

 
 
 
 
 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *