افرادی معدودی در کشور وام های کلان می گیرند اما باز هم طلبکارند/ کسانی در کهگیلویه و بویراحمد آب و برق ندارند مگر این افراد جزو ملت نیستند؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان دکتر  عضو  مجمع تشخیص مصلحت نظام  در جمع مردم  شهرستان بیان کرد: ما سالها و قرن هاست که برای آرزوی دیرینه ی خود دعا و ندبه می کنیم.

 

وی افزود:دعای ندبه یکی از سیاسی ترین ادعاهاست چراکه هر یک از تدابیر این دعا به درس های خوب می دهد.

 

این مسئول گفت:یکی از درس های این دعا این است که افراد پیرو امامن معصوم باید چگونه باشند؛به همین خاطر است که گفته می شود هرچیزی را می خواهید را از خداوند طلب کنید.

 

جلیلی با اشاره به جریان عدالتخواهی اظهار کرد:عدالتخواهی یک مبنای دینی است و اینطور نیست که برخی بودند و کنون دیگران جایگزین آنها می شوند.

 

عضو  مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود:به هرحال ما اگر مسئولیتی را انتخاب کردیم،باید گفتار خود تا عمل خویش را متفاوت ندانیم چراکه یکی از شاخصه های صدق و صالح بودن همین ارتباط گفتار با کردار است.

 

وی به فداکاری ها و ایثار شهدای این مرزوبوم اشاره کرد و گفت:شهدای ما جان خود فدای انقلاب و ارزش های این کشور کردند بنابراین شهدای این مرزوبوم بر روی سر ما جا دارند.

 

جلیلی  ادامه داد:از طرفی دیگر اگر به چنین قدرتی ما رسیدیم،مرهون همین فداکاری شهدا هستیم که می توانیم در عرصه های مختلفی چنین قدرتی را نهادینه کنیم.

 

عضو  مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: در همسایگی چرام خانوارهایی وجود دارند که از نعمت آب و برق بی بهره اند.مگر این عزیزان جزو ملت نیستند؟

 

وی گفت:مشکل و اشکال ما در این است که تولیدکنندگان ما کمترین خدمات دارند و افرادی محدود در رفاه و دارای بیشترین خدمات هستند.

 

جلیلی اضافه کرد:افراد محدودی هستند که وام های کلان با سود۴درصد می گیرند اما برخی دیگر با هزار مشکل نمی توانند حتی یک وام یک میلیونی بگیرند که این تبعیض است.

 

وی افزود:با این عمل افراد محدود هزاران جوان و شهروند را از گرفتن وام محروم می کنند اما بازهم این افراد طلبکارند.

 

جلیلی در بخش پایانی سخنانش گفت:انشالله به گونه ای عمل کنیم که این انقلاب باشکوه و در برخی دیگر از عرصه ها که الگو هستیم،چنین عمل هایی را تکثیر کنیم.

 

منبع:پایگاه خبری تحلیلی چرام

انتهای پیام/ح/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *