اقتصاد مقاومتی فرصتی برای ارتقای وضع موجود جامعه است

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا امام جمعه موقت در مراسم آغاز سال نو در جوار شهدای ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهارکرد: سال ۹۵ با همه تلخی ها و شیرینی هایش گذشت وباید از تلخی ها عبرت بگیریم و از فرصت های که باقی مانده است برای خدمت به مردم کوتاهی نکنیم.

وی گفت: همکاری و تعامل خوب هیئت های مذهبی، ادارت و نهادها در برگزاری جشن ها، راهپیمایی ها و مناسبت های ملی و مذهبی باعث شد تا امسال شاهد برگزاری خیلی خوب برنامه های فرهنگی در شهرستان لنده باشیم.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: اقدامات خوبی در جهت افزایش سطح کمی و کیفی خدمات در سطح شهرستان لنده صورت گرفته است که با توجه به عمق محرومیت ها لازم است مسولان با روحیه جهادی در سال جدید تلاشی دوچندان داشته باشند.

وی تاکیدکرد: ملت ایران همیشه در برهه های حساس کشور حماسه خلق کردند و در انتخابات پیش روی نیز می بایست با حضور باشکوه خود نسبت به خلق حماسه ای دیگر همراه با به پیش روند.

الهی نیا اظهارکرد: نامگذاری چندین ساله شعار سال به نام نشان از عمق دغدغه ایشان و عدم رفع این مسئله مهم از جانب مسئولان است که باید در سال جدید بیشتر به آن توجه کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده خاطر نشان ساخت: اتکا ما و مسئولان به اقتصاد درون زا باعث قطع وابستگی ها به کشورهای غربی و حمایت از تولیدات داخلی خواهدشد.

وی در ادامه گفت: مسئولان باید از کلام حکمت آمیز مقام معظم رهبری تبعیت کنند و فرمایشات ایشان را در عمل به عنوان راهبردی مطمئن فصل الخطاب خویش قرار دهند.

الهی نیا اظهارکرد: همه ما باید نیک بدانیم که اقتصاد مقاومتی فرصتی برای ارتقای وضع موجود جامعه است و سال جدیدفرصتی برای خدمت به مردم و بهبود وضعیت معیشتی آنان است.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/م/۲۰۰

سیداسماعیل میری

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *