اقدام جالب چند دختر سی سختی در آستانه مهر (+تصاویر)

دانش‌آموزی دبیرستانی به همراه پنج نفر از دوستان خود خیریه‌ای را با عنوان «موسسه خیریه چرخ و فلک» و به یاری‌رساندن به کودکان نیازمند در آستانه مهر و آموزش سبک زندگی به آنان ایجاد کرده است.

مدیر موسسه خیریه چرغ و فلک گفت: تاکنون ۱۰۰ قلک در بین مردم توزیع کردیم  که با جمع‌آوری این قلک‌ها توانستیم لوازم‌التحریر و وسایل موردنیاز ۴۰ دانش‌آموز روستای شبلیز را فراهم کنیم.

ضیائی افزود:اعضای این خیریه برای اینکه  خود نیز درآمدهایی داشته باشند کارهای گروهی مثل خشک‌کردن میوه‌ها را انجام داده و سود آن را برای خیریه می‌گذارند.

وی ادامه داد: ما به دنبال کمک مادی به‌تنهایی نیستیم و قصد داریم به این کودکان مهارت‌های زندگی و حتی دروس را تعلیم دهیم چراکه در این مناطق مشکلاتی ریشه‌ای وجود دارد که باید همه شهروندان برای حل آن مشارکت کنند.

وی یادآور شد: بسیاری از این کودکان حتی تغذیه مناسبی ندارند تا جایی که برخی از این کودکان به‌جای غذاهای فانتزی که ممکن است در روستا کم باشد  آرزوی خوردن دوغ و ماست  دارند  و به دلیل مشکلات اقتصادی از همین حداقل‌ها محروم‌اند.

به گفته ضیائی این خیریه  که متشکل از دانش آموزان دبیرستانی و والدین آن‌هاست قصد دارد برای توسعه فعالیت خود به خیریه مهرآوا که مربوط به کودکان استان کهگیلویه و بویراحمد است بپیوندد.

علاقه‌مندان برای کمک به اهداف این گروه می‌توانند به کانال تلگرامی آن‌ها  telegram.me/charkhofalak95 بپیوندند و اطلاعات لازم را کسب کنند.

charkh-o-falak-khairiye-ziyei-1 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-2 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-3 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-4 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-6 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-7 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-8 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-9 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-10 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-11 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-12 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-13 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-14 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-15 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-16 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-17 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-18 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-19 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-20 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-21 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-22 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-23 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-24 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-25 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-26 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-28 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-29 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-30 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-31 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-32 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-33 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-34 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-35 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-36 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-37 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-38 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-39 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-40 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-41 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-42 charkh-o-falak-khairiye-ziyei-43

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *