انتصاب دسته‌جمعی در علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد / ۶ حکم جدید اورنگ برای چه کسانی صادر شد؟

دکتر اورنگ ایلامی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در احکامی جداگانه ای مدیران حوزه بهداشت را به شرح زیر منصوب و ابقا کرد. …

خبر رسان؛

 

دکتر ایلامی سرپرست دانشگاه یاسوج در احکامی جداگانه ای مدیران حوزه بهداشت را به شرح زیر منصوب و ابقا کرد.

به گزارش کبنا، غلامعباس سبز به سمت سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج منصوب، و جایگزین دکتر پرویز یزدان پناه شد.
*دکتر فرید بعنوان سرپرست دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج منصوب، و جایگزین دکتر زینب بهروزی دهنو شد. در حکم نیک اقبال آمده است:

نظر به تعهد، تخصص و شایستگی جنابعالی، بنابه پیشنهاد معاون آموزشی دانشگاه به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دانشکده دندانپزشکی دانشگاه منصوب می شوید.امید است با اتکال به الطاف خداوند سبحان و با جدیت و پشتکار در راستای پیشبرد اهداف عالیه دانشگاه موفق و پیروز باشید.توفیق جنابعالی را از خداوند متعال مسئلت دارم.
*دکتر بعنوان سرپرست مرکز بهداشت بویراحمد ابقاء شد.

در حکم وی آمده است: نظر به تعهد و شایستگی وحسن سوابق جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست مرکز بهداشت بویراحمد منصوب می گردید امید است که با اتکال به ذات باریتعالی در راستای اهداف و سیاست های نظام سلامت، زیر نظر اینجانب و با هماهنگی معاون بهداشتی  و درمان وهمچنین مدیران حوزه ستادی و در چارچوب مجموعه شرح وظایف ابلاغی نهایت تلاش و اهتمام لازم را به عمل آورید . توفیق جنابعالی را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.
*غلامحسن آراسته بعنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان دنا ابقاء شد، در حکم وی آمده است: نظر به تعهد و شایستگی وحسن سوابق جنابعالی به موجب این ابلاغ در سمت مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا ابقاء می شوید. امید است که با اتکال به ذات باریتعالی در راستای اهداف و سیاست های نظام سلامت، زیر نظر اینجانب و با هماهنگی لازم معاونین بهداشتی  و درمان دانشگاه و همچنین مدیران حوزه ریاست، در چارچوب مجموعه شرح وظایف ابلاغی نهایت تلاش و اهتمام لازم را به عمل آورید. توفیق جنابعالی را از خداوند متعال مسئلت دارم.
*امرالله خانی بعنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده ابقاء شد. در حکم وی  آمده است: نظر به تعهد و شایستگی وحسن سوابق جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده ابقاء می شوید. امید است که با اتکال به ذات باریتعالی در راستای اهداف و سیاست های نظام سلامت، زیر نظر اینجانب و با هماهنگی لازم معاونین بهداشتی  و درمان دانشگاه و همچنین مدیران حوزه ریاست، در چارچوب مجموعه شرح وظایف ابلاغی نهایت تلاش و اهتمام لازم را به عمل آورید . توفیق جنابعالی را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.
* بعنوان سرپرست مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه” منصوب شد. در حکم پوزش آمده است: نظر به تعهد، شایستگی و تجارب جنابعالی و بنابر پیشنهاد معاون محترم پژوهشی دانشگاه، به عنوان “سرپرست مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه” منصوب می گردید.امیدوارم با توکل بر خداوند منان در انجام وظایف محوله موفق و سربلند باشید.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *