انتقاد تند چند باره کاظمی از شهردار یاسوج/ گزارش مدیران مدینه فاضله ای است که اصلاً واقعیت ندارد / واقعیت شهر یاسوج اندوه‌ بار است

«آقای مزارعی» اگر ما به وظیفمون عمل کنیم، در واقع دیگه نیازی نیست نشست پیگیری از وقوع جرم برگزار شود. ملت هم نشان دادند که هرگاه ما مدیران …

خبر رسان؛

در ششمین نشست پیشگیری از وقوع جرم در سالن دادگستری ، گفت: گزارشی که مدیران در این نشست ارائه دادن مدینه فاضله ای است که اصلاً واقعیت ندارد، واقعیت شهر یاسوج اندوه‌بار است.

به گزارش خبر رسان از یاسوج، حسین کاظمی با اشاره به اینکه شهر یاسوج دارای بسیار بالا و بدون پارکینگ است، اظهار داشت: مدیران می‌گویند وضعیت شهر خوب است، ولی وضعیت از آغاز خوب نیست.

وی با اشاره به اینکه عدم پارکینگ‌ شهرداری موضوع اصلی و آسیب زا در شهر یاسوج است، بیان داشت: در شهرهای دیگر جرایم کمیسیون ماده ۱۰۰ در یک حساب جدایی وازیر و و هزینه ساخت و احداث پارکینگ می شود، آما پارکینگ را می‌فروشد.

وی تاکید کرد: کارت پارک خلاف قانون است، و هیچ‌گونه پروانه‌ای از شورای ترافیک ندارند.

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه شهر یاسوج تنها مرکز استان در کشور بدون دوربین نظارتی است، بیان داشت: امسال مبلغ بیش از یک میلیارد تومان از محل جرایم راهنمایی و رانندگی برای نصب دوربین های نظارتی به شهرداری یاسوج اختصاص داده شد. اگرچه مبلغی هم تخصیص داده نشود شهرداری موظف است دوربین‌هایش را نصب کند.

وی در ادامه تصریح کرد: در حوزه برون‌شهری یاسوج وضعیت به نسبت شهر بهتر است، و شهرداری یاسوج در سال ۹۶ باید فکری برای دوربین‌های نظارتی درون‌شهری نماید.

کاظمی با اشاره به وضعیت آبشار یاسوج، گفت: متاسفانه شهرداری یاسوج با ساخت یک جدول، فضاهای پرتی که در این مکان ایجاد شده،  را به آسانی جهت ایجاد پل تحت اختیار باغداران قرار داده است.

وی  گفت: سلام مرا به شهردار یاسوج برسانید و بگویید که انجام این عمل بدون شک در راستای زمین خواری و خلاف قانون است، و در حوزه استانداری پیگیر چنین خلافی هستیم.

این مسئول اظهار داشت: جناب شهردار باید هر کاری که می خواهد در سطح شهر انجام دهد باید در شورای ترافیک آن را طرح کند و عمل سرخود خلاف قانون است، شهرداری یاسوج چشمه نباتی را به فضای سبز و پارک و به همچنین به مکان تجاری تبدیل شده که این عمل نیز خلاف قانون است، ما باید ترافیک را کاهش دهیم و شهردار پارک چشمه نباتی را به گلخانه تبدیل کرده و آن را  به یک فرد اصفهانی واگذار کرده است که باید چاره ای برای ترافیکی که در آینده کنار این گلخانه ایجاد می شود، اندیشیده شود.

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه در حاشیه رود بشار تا پل مختار برخی اقدام به کاشت گندم کرده‌اند، گفت: اکنون آب این رودخانه کاهش پیدا کرده و چطور این مسئله را همه مشاهده می‌کنند ولی مسئولان امور آب هیچ توجهی به آن ندارند؟

وی با ابراز گلایه‌مندی از وضعیت جاده دشتروم گفت: این محور لکه ننگی بر پیشانی استان است چرا که با وجود دارا بودن نقص فنی این محور به بهره‌برداری رسید.

کاظمی با بیان اینکه دفن زباله یکی از مواردی که شهرداری از آغاز به آن توجهی نکرده است، افزود: در این رابطه نیز باید راهکار درستی ارائه شود.

 

وی با بیان اینکه امیدواریم در سال جدید به وظیفمون عمل کنیم. تاکید کرد: «آقای مزارعی» اگر ما به وظیفمون عمل کنیم، در واقع دیگر نیازی نیست نشست پیگیری از وقوع جرم برگزار شود. ملت هم نشان دادند که هرگاه ما مدیران به وظیفمان عمل کنیم مردم هم به وظیفه شان عمل خواهند کرد.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *