انتقاد شدید امام جمعه شهرستان لنده از سیاسی کاری در آموزش وپروش

امام جمعه شهرستان از سیاسی کاری در انتخاب معاون پرورشی اداره آموزش وپرورش این شهرستان به شدت گلایه کرد و از مدیرکل آموزش وپرورش استان خواست تا هرچه سریعتر این مشکل رفع گردد.

 حجت الاسلام هدایت محمودی اصل امام جمعه شهرستان لنده در مراسم نواختن زنگ مهر و مقاومت که در دبیرستان دخترانه شهیده سهام خیام این شهربرگزارشد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس گفت: همه تلاش ما برای رفتن به مدرسه و دانشگاه برای کسب علم و شناخت هرچه بهتر اسرار هستی است تا با تفکرات سالم و اندیشه های سالم نیز آشنا شویم.

وی افزود: بر هر زن و مسلمانی واجب است که علم بیاموزد و برای نشر علم در جامعه تلاش کند چرا که پیشرفت جامعه در باسواد بودن آن است.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: هفته دفاع مقدس متعلق به هشت سال دوران دفاع مقدش تنها نیست بلکه دفاع از حریم ارزش ها و آرمان ها است که عفاف وحجاب نیز شامل آن است.

وی تاکیدکرد: دانش آموزان در سنگر تعلیم و تربیت باید به گونه ای عمل کنند که هر کدام به عنوان سفیر علم و دانش ایران اسلامی باشند.

محمودی اصل اظهارکرد: برنامه ریزی منسجم و منظم برای سال تحصیلی جدید از مهمترین اقدامات آموزش وپرورش است که در قالب پروژه مهر باید اجرا گردد.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: ارتقای شاخص های آموزشی براساس سندتحول بنیادین در مدارس باید تهیه، تدوین و اجرا شود.

وی خاطر نشان کرد: توجه ویژه مدیران و معلمان به تربیت دانش آموزان باید مطالبق با اصول و ارزش های دینی و اسلامی شکل گیرد.

محمودی اصل تاکیدکرد: رکن رکین آموزش وپرورش معاونت پرورشی است که متاسفانه این خلاً در آموزش وپرورش شهرستان لنده احساس می شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی لنده گفت: از سیاسی کاری در انتخاب معاون پرورشی اداره آموزش وپرورش این شهرستان به شدت گلایه کرد و از مدیرکل آموزش وپرورش استان خواست تا هرچه سریعتر این مشکل رفع گردد.

وی تصریح کرد: نباید بخاطر اعمال سیاسی کاری حقوق مردم و دانش آموزان نادیده گرفته شود بلکه انتظار داریم این معظل هرچه سریعتر حل شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *