اوج وحدت و همبستگی ملی کهگیلویه و بویراحمدها در راهپیمایی ۲۲ بهمن + تصاویر

راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن، همزمان با سراسرکشور در یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد و سایر شهر های این استان برگزار شد و تجلی همدلی و وحدت را به نمایش گذاشت.

بامروز در سی و هشتمین سال از پیروزی غرور آفرین جمهوری اسلامی ایران که با  ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) مصادف شده است ، همه آمده اند تا حماسه دیگر رقم بخورد.

حضور با شکوه مردم در این حماسه بزرگ نشان از اوج ولایت مداری مردم ایران اسلامی و وحدت و همبستگی برای پاسخ گویی به یاوه گویی های استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار را به نمایش خواهد گذاشت.

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال باحضور خیل عظیم دوستداران انقلاب و نظام از آحاد مردم شامل زن و مرد، پیر و جوان، دانش آموز و دانشجو ، عشایر غیور و دیگر قشرها با شکوه خاصی  در حال برگزار است.

حضور شیر زنان و دلاور مردان عشایری با لباس های محلی و تفنگ برنو بر دوش و دانش اموزان و کودکان با صورت های منقش به پرچم خوش رنگ ایران جلوه ویژه ای به این راهپیمایی باشکوه در یاسوج داده است.

مردم شهر یاسوج قبل از آغاز رسمی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در میدان هفتم تیر این شهر حضور یافتند و با حضور پرشور و گسترده خود سی و هشتیمن بهار انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

قشرهای مختلف مردم ، مسئولان، خانواده های شهدا و ایثارگران با اتحاد و همبستگی در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافتند تا بار دیگر هیمنه پوشالی استکبار را به لرزه درآوردند و اعلام کنند همواره پشتیبان ولایت فقیه و انقلاب هستند.

همه و همه  آمده اند  تا نشان دهند که مردم هنوز پایبند به این انقلاب بوده و به عشق پیر خمین و رهبر آزاده خود همیشه جانفشانی خواهند کرد.

دانش‌آموزان با لباس‌های یک دست در مسیر راهپیمایی و خیابان منتهی به میدان امام حسین(ع) سرود زیبای جمهوری اسلامی ایران را به طور همزمان اجرا کردند.

در سوی دیگر این حماسه ماندگار راهپیمایان با در دست داشتن بنرهایی با مضمون «لبیک یا خامنه‌ای»، «مطیع امر رهبریم»، «ذلت نمی‌پذیریم» و پرچم‌ ایران و سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مطیع امر رهبریم» وارد مسیر راهپیمایی شدند.

حضور حماسی مردم یاسوج در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۵

این راهپیمایی در یاسوج مرکز از میدان هفتم تیر به سمت خیابان طالقانی و خیابان جمهوری ادامه دارد.

راهپیمایان در این مراسم باشکوه با در دست داشتن پلاکاردهایی که “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل”، ” ترامپ نماد صداقت آمریکایی” بر آنها نقش بسته  بود به سوی میدان استانداری حرکت کردند و همه یک صدا شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را فریاد زدند.

خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران کهگیلویه وبویراحمد مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن را پوشش خبری دادند و به انعکاس حماسه در راهپیمایی باشکوه پرداختند تا صحنه هایی از جنس حماسه و حضور را در سایت ها و رسانه های ارتباط جمعی برای مخاطبان داخلی و خارجی به نمایش بگذارند.

سید احمدرضا دستغیب مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی و قائم مقام آستان مقدس حضرت احمدبن موسی (ع) (شاهچراغ) در مراسم ۲۲ بهمن در جمع راهپیمایان شهر یاسوج به سخنرانی خواهد پرداخت.

برای دیدن تصاویر بیشتر بروی لینک خبری شهرستان ها کلیک کنید.

مردم ولایتمدار گچساران با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه جواب دندان شکنی به تهدیدات دشمنان نظام و انقلاب دادند و بار دیگر دین خود را به آرمان های انقلاب ادا کردند.

این مراسم باشکوه با قرائت قطعنامه ای که پس از قرائت هر بند آن راهپیمایان با صدای تکبیر آن را مورد تایید قرار می دادند به پایان رسید.

——
——

تجدید میثاق مردم لنده با آرمان های انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن

قشرهای مختلف مردم شهرستان لنده همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت و بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی و رهبری دلسوز و فرزانه تجدید میثاق کردند.درآئین راهپیمایی ۲۲بهمن امسال در لنده مردان، زنان، نوجوانان، جوانان، دانشجویان، دانش آموزان، کارگران و سایر قشرها در کنار یکدیگر فریاد آرمانخواهی انقلاب اسلامی ایران را دوباره سرداده و در این حماسه بزرگ حضوری نقش آفرین ایفا کردند و با شعار مرگ بر آمریکا بار دیگر از توطئه های نظام استکباری اعلام انزجار کردند.

قشرهای مختلف مردم شهردهدشت همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت و بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی و رهبری دلسوز و فرزانه تجدید میثاق کردند.

راهپیمایان که حضور جوانان و نوجوانان در بین آنها بسیار پررنگ بود، یکصدا فریاد زدند که تا خون در رگ دارند از انقلاب خود که ثمره خون هزاران لاله گلگون کفن است دفاع خواهند کرد و هر مانعی را از سر راه این انقلاب بر خواهند داشت.

«مرگ بر آمریکا» پرتکرارترین شعار در راهپیمایی ۲۲ بهمن باشت+تصاویر

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در باشت با حضور گسترده و بی نظیر مردم غیور این شهرستان با شکوه و عظمت خاصی پرشورتر از همیشه برگزار شد.

امروز از همه اقشار دست به دست همه دادند و با مشت های گره و فریاد الله اکبر به جهانیان فهماندند که تا آخرین قطره خون پای این نظام اسلامی ایستاده اند

خلق حماسه ای دیگر از چرامی ها+تصاویر

همزمان با سراسر کشور و به مناسبت سی‌و هشتمین بهار انقلاب اسلامی، اجتماع بزرگ راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور گسترده مردم چرام برگزار شد.

حضور اقشار و شخصیت های مختلف چون روحانیون، خانواده شهدا و جانبازان، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان، دانشجویان، دانش آموزان، اصناف، کارمندان و کارگران از جلوه های راهپیمایی امروز بود.

تکرار استقامت شیرزنان سرزمین آریو برزن در ۲۲ بهمن+ تصاویر

زنان کهگیلویه وبویراحمد وبه خصوص شهر یاسوج درراهپیمایی ۲۲بهمن سال ۱۳۹۵با همدلی واتحاد خودبه جهانیان ثابت کردند که حق در پشت غمام باقی نمی ماند.به مناسبت سی وهشتمین بهار انقلاب ،زنان کهگیلویه وبویر احمد ی با حضور پرشور خود درراهپیمایی ۲۲بهمن سال ۱۳۹۵با همدلی واتحاد خودبه جهانیان ثابت کردند که حق در پشت غمام باقی نمی ماند ،روزی رخ می نماید وباطل همیشه افول کننده  ومغلوب است .

حماسه دنا نشینان همزمان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی+تصاویر

همزمان با فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مردم شهرستان دنا دوشا دوش مسئولان شعار های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

انتهای پیام/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *