بازدید سرزده «تاجگرودن» از دانشگاه آزاد یاسوج (+تصاویر)

غلام‌رضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج بازدید کرد. …

خبر رسان؛

غلام‌رضا رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از کرد.

به گزارش خبر رسان از یاسوج، صبح روز شنبه (۹ اردیبهشت‌ماه) غلام‌رضا تاجگردون به طور سرزده از دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج بازدید کرد.

بنا بر این گزارش، نماینده مردم شهرستان‌های و در مجلس شورای اسلامی به صورت سرزده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج حضور یافت. وی پس از ادای احترام به مقام شامخ شهیدان از بخش‌های از مختلف دانشگاه، دانشکده‌های علوم انسانی و فنی و مهندسی بازدید کردند.
رئیس کمسیون برنامه بودجه مجلس شورای اسلامی پس از شرکت در یکی از کلاس‌های درس حاضر و با دانشجویان گفت‌وگو کرد.

وی ضمن شنیدن نظرات دانشجویان به سئوالات آنها پاسخ داد.
تاج‌گردون با همراهی اعضای هیات رئیسه دانشگاه و دانشجویان پس از صرف ناهار در سلف سرویس دانشجویی قول مساعد داد که نسبت به حل و فصل مشکلات و چالش‌های موجود در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان همکاری و در روند تصویب رشته‌های آموزشی اهتمام لازم را داشته باشند.

بر پایه این گزارش، این نخستین بار است که از طرف ریاست محترم کمیسون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی جهت حل مشکلات، کمک به رفع معضلات و چالش‌های موجود در این واحد دانشگاهی بازدیدی صورت گرفته است، امید است در فضای تعامل سازنده و اثر بخشی که بین ریاست دانشگاه استان و سایر مسولین کشوری و استانی به وجود آمده و با اتکا به ظرفیت موجود شاهد رونق مضاعفی در امورات دانشگاه آزاد اسلامی استان باشیم.

              


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *