بازدید عدل هاشمی پور و معاونت میراث فرهنگی از نمایشگاه صنایع دستی و سوغات محلی چرام+تصاویر

خبر رسان؛

بازدید نماینده شهرستانهای کهگیلویه،بهمیی،چرام ولنده ازنمایشگاه میراث فرهنگی وصنایع دستی و گردشگری شهرستان چرام
به گزارش خبر رسان از چرام ،قاسم قائدی اصل مدیرمیراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری شهرستان چرام گفت،  عدل هاشمی نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه ،بهمیی،چرام ولنده درمجلس شورای اسلامی، از غرفه های تحت نظارت این نمایندگی که با هدف اشنایی گردشگران با فرهنگ،اداب و رسوم وهمچنین هنر مردم فهیم شهرستان چرام ایجاد شده است بازدید بعمل اورد و هدایایی به رسم عیدانه به تعدادی از این غرفه داران اهداکرد.

وی افزود،این غرفه ها در سه بخش صنایع دستی ،غذاهای محلی و موزه کوچکی از اشیا معاصر در دید عموم قرار گرفته است. و تاروز چهارده فروردین ماه سال جاری در خدمت بازدید عموم می باشد.

قائدی تصریح کرد:شهرستان چرام به علت دارا بودن جاذبه های گردشگری منحصر به فرد مانند چششمه بلقیس ،منطقه گردشگری طسوج ،جوخانه،شراب گروو سایر نقاط زیارتی و سیاحتی هر ساله در همه فصول به ویژه ایام نوروز پذیرای گردشگران بسیاری از سراسر نقاط ایران است.

IMG_20170323_010044

بازدید معاونت توسعه مدیریت اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان از غرفه های نمایشگاه صنایع دستی و غذاهای محلی شهرستان چرام
بر اساس این گزارس مدیر میراث فرهنگی چرام اظهار داشت:، عادل داوودی معاونت محترم توسعه مدیریت اداره کل این سازمان در استان از نمایشگاه صنایع دستی و طبخ غذاهای محلی جهت معرفی فرهنگ ،اداب و رسوم این دیار پر هنر بازدید بعمل اورد.

وی افزود سرکشی و بازدید مدیران استانی باعث تسریع در امور خدمات رسانی هرچه بهتر به گردشگران نوروزی می باشد.

IMG_20170323_011812 IMG_20170323_010102

 


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *