بازدید معاون رئیس جمهور از نمایشگاه صنایع دستی استان کهگیلویه و بویراحمد در تهران

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری کشور از نمایشگاه صنایع دستی استان در تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ، محمود باقری با اشاره به برگزاری توانمیدی های صنایع دستی استان در سازمان میراث فرهنگی کشور  خبر داد و افزود: این روز گذشته با حضور معاون ردیس جمهور و رئیس میراث فرهنگی کشور گشایش یافت،

باقری  تصریح کرد: در این نمایشگاه این فرصت را فراهم آوردیم تا تولید کنندگان صنایع دستی بتوانند محصولات خود را به مسئولان کشوری و صادرکنندگان صنایع دستی معرفی کنند.

وی گفت: امروز صبح  رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور به همراه معاون صنایع دستی خود از نمایشگاه دیدن کردند و دست بافت ها و صنایع دستی استان مورد توجه آنها قرار گرفته است .

عضو کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری در کهگیلویه وبویراحمد هدف از برگزاری این نمایشگاه را جذب سرمایه گذار در حوزه صنایع دستی  عنوان کرد.

باقری ادامه داد: در صورت جذب سرمایه گذار در حوزه صنایع دستی می توانیم فروش خوبی از تولیدات صنایع دستی استان به نام در بازاهای داخلی و خارجی داشته باشیم.

 

 
 
 
 

انتهای پیام/۷۰۴۴

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *