بازیگران پروژه " سربازخانه خانم ها " در فیلم سینمایی تبریز ۲۰۱۸ + تصاویر

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ، فیلم سینمایی "سرباز خانه خانم ها " با حضور مشاور فرهنگی سپاه کشور در اولین روز از دهه مبارک فجر امسال در کلید خورد در این فیلم پرستو آراسته به عنوان بازیگر و مدیربرنامه ریزی و به عنوان بازیگر و مدیر هماهنگی همکاری دارند.

فیلم سینمایی «سربازخانه خانم‌ها» به نویسندگی و کارگردانی محسن کیانی به موضوع نقش زنان در پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی و شهدای زن می پردازد.

این دو بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون کشور به تازگی در فیلم سینمایی تبریز ۲۰۱۸ به نویسندگی و تهیه کنندگی و کارگردانی مهدی (محراب)نورزاده به ایفای نقش پرداخته اند.  

با انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی وهمچنین به عنوان شهر اولین ها ونیز عاری از معتادان متجاهر که شهر تهران و استان البرز میزبان این فیلم سینمایی شد.
فیلم تبریز ۲۰۱۸ به موضوع آسیب های کالای قاچاق ومصرف مواد مخدر درجامعه می پردازد. 
شیما دختر ۱۸ ساله دردام طلاق پدر و مادر که روزگار به خاطر فقر و بیکاری پدر رقم زده می افتد.
قادر پدر شیما او را به خاطر مصرف موادخود سعی  دارد از زندگی مشترک دورکند ولی شیما در تلاش است پدرش  را از دام اعتیاد رهاسازد پدرخوانده شیما که نقشه شومی درسردارد شیما رابه سمت خودمی کشید تااین که یکشب ….
سیروس میمنت، فاطمه شکری، فرحنازمنافی ظاهر، سیامک اشعریون، مهدی تارخ، مهراب نورزاده ، عاطفه رحمان پور، کبری گودرزی، شهرزاد کیانی، پرستو آراسته، و کارولین دمن از کشور هلند بازیگران این فیلم سینمایی تبریز ۲۰۱۸ هستند.
این فیلم در۱ اسفندماه در تهران کلید خورد و در ۱۷ اسفند ۹۵ درکرج به اتمام رسید که باقی سکانس بعد ازعید نوروز در شهر تبریز و آذربایجان ضبط خواهدشد.
 
 
کبری گودرزی در فیلم سینمایی تبریز ۲۰۱۸
 
 
پرستو آراسته در فیلم سینمایی تبریز ۲۰۱۸
 
 
تصویر بردار و صدابردار فیلم سینمایی پروژه تبریز ۲۰۱۸ در کنار کبری گودرزی 
 
 
کارولین دمن بازیگر هلندی در فیلم تبریز ۲۰۱۸ 
 
 
سیامک اشعریون در تبریز ۲۰۱۸
 
 
کارگردان و فیلمبردار تبریز ۲۰۱۸ 
 
 
پشت صحنه تبریز ۲۰۱۸
 
 
مهدی تارخ در تبریز ۲۰۱۸
 
 
شهرزاد کیانی درفیلم تبریز ۲۰۱۸

 
 
فرحناز منافی ظاهر در تبریز ۲۰۱۸

سیداحمد امامیه درفیلم تبریز ۲۰۱۸ 

انتهای پیام/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *