بالا کشیدن سبد کالای نیازمندان کهگیلویه و بویراحمدی توسط دولت/ کسر ۷۰ هزارتومانی مبلغ سبد کالا همچنان در هاله ای از ابهام

بسته حمایت غذایی سبد کالا در حالی از سوی دولت یازدهم برای کمک به افراد نیازمند در کهگیلویه و بویراحمد اسفند امسال کلید خورد و تاکنون ادامه دارد که ۵۰ تا ۷۰ هزار تومان از مبلغ این سبد در کارت های عابر بانک مردم این استان کسر شده است و مسئولان امر تاکنون به این موضوع پاسخ مناسبی نداده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ، در روزهای گذشته گزارشی در این پایگاه خبری با عنوان برداشت غیرقانونی از مبلغ سبد کالای مردم کهگیلویه و بویراحمد/ اعتراض مردم به دولت " منتشر شد که تاکنون پاسخ قانع کننده ای از سوی مسئولان در خصوص علت کسر ۷۰ هزارتومانی از مبلغ سبد کالای نیازمندان نداده اند و این موضوع همچنان در هاله ای از ابهام باقی مانده است.

شهروندانی که به انها بسته حمایتی غذایی سبد کالا به آنها تعلق گرفته است همچنان در فروشگاه های توزیع کننده سبد کالا سرگردانند و مسئولان فروشگاه ها نیز که انگار خود نیز از این قضیه شوکه شده اند پاسخ مناسبی برای مراجعه کنندگان ندارند و انها را به پیگیری از طریق وزارت رفاه ارجاع می دهند.

مسئولان فروشگاه های رفاه در یاسوج عنوان کردند: برداشت از مبلغ سبد کالای اقشار نیازمند توسط دولت انجام می شود و فروشگاه های رفاه تنها در این بین یک عامل توزیع کننده محسوب می شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با این پایگاه خبری درباره اینکه چرا از مبلغ ۱۲۰ تا ۱۳۰ هزارتومانی سبد کالای نیازمندان مبلغ ۵۰ تا ۷۰ هزار تومان برداشت شده است، اظهار کرد: موضوع بسته حمایتی غذایی سبد کالا یک برنامه ملی است و باید از طریق مسئولان کشوری پیگیری شود.

باید دید که مسئولان دولت یازدهم و در راس آن وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی که متولی تامین بودجه و اعتبار بسته حمایت سبد غذایی کالا برای قشرهای نیازمند جامعه است نسبت به برداشت ۵۰ تا ۷۰ هزارتومانی از مبلغ سبد کالای نیازمندان در استان کهگیلویه و بویراحمد چه واکنشی نشان می دهد.

بسیاری از نیازمندانی که برای دریافت سبد کالای غذایی خود به فروشگاه های رفاه یاسوج مراجعه می کنند از کم شدن مبلغ سبد کالای خود اظهار نارضایتی کردند و خواستار رسیدگی فوری به این موضوع شدند.

انتهای پیام/۲۰۰

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *