بانوی ملی پوش کهگیلویه و بویراحمدی راهی ویتنام شد/ فوتبال آسیا منتظر هنرنمایی بهشت

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ، سید پرویز موسوی در جمع خبرنگاران افزود:تیم ملی بانوان کشورمان از روز دوشنبه ۱۴ فروردین جاری بازی‌های دوره مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا  را با دیدار با تیم میانمار آغاز خواهد کرد و سپس به دیدار سایر حریفان قدر خود خواهد رفت.

وی اظهار کرد: تیم ملی فوتبال بانوان جمهوری اسلامی برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا راهی ویتنام شد تا به همراه سایر تیم‌های آسیایی در این دوره از مسابقات آسیا شرکت کنند.

رئیس هیات فوتبال تصریح کرد: در تیم ملی بانوان ایران بازیکن کهگیلویه و بویراحمدی حضور دارد که اکنون عنوان بهترین فوتبالیست کشور را به همراه دارد و این بازیکن توانست در سال گذشته به همراه مهدی طارمی که او نیز بهترین بازیکن مرد کشور شناخت شد عنوان بهترین بازیکن بانوی کشور را به خود اختصاص دهد.

موسوی ادامه داد: بازیکن کهگیلویه و بویراحمدی تیم ملی اکنون به عنوان یکی از ستاره‌های این تیم شناخته می‌شود که سابقه حضور در تورنمنت‌های مختلف بین‌المللی را به همراهی تیم ملی بانوان دارد‌.

وی با بیان این که بازیکنان هم استانی ما در رده بانوان در فوتبال و فوتسال در کشور خوش درخشیده اند اظهار کرد: باید امکانات لازم برای پرورش استعدادهای فوتبال بعنوان در استان در نظر گرفته شود.

رئیس هیات فوتبال کهگیلویه و بویراحمد با تبریک موفقیت حضور شبنم بهشت در تیم ملی بانوان به عنوان بهترین بازیکن فوتبال کشور گفت: خانم بهشت افتخاری بزرگ برای ورزش استان است که امیدواریم در مسابقات قهرمانی آسیا به مانند دوره‌های گذشته خوش بدرخشد.

انتهای پیام م.غ/۷۰۴۴

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *