بانک ها همکاری کنند زمینه حضور سرمایه گذاران را فراهم می کنیم

باقری عنوان کرد: آمادگی داریم با بانک انصار در زمینه معرفی سرمایه‌گذاران و هنرمندان صنایع دستی جهت ایجاد اشتغال، درآمدزایی و تولید ملی در استان همکاری داشته باشیم. …

، صنایع دستی و گردشگری گفت: آمادگی داریم با همه بانک‌‌هایی که زمینه حضور سرمایه گذاران را در استان فراهم کنند کنیم.

 

به گزارش  روابط عمومی میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری استان ، در نشست هم‎اندیشی بین و اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از راه‌اندازی ۶۶ کارگاه جدید صنایع دستی در استان تا نیمه نخست سال ۹۶ خبر داد.

 

وی افزود: تا سال ۹۲ تنها هفت کارگاه تولیدی صنایع دستی در استان داشتیم، که با همکاری صندوق کار آفرینی امید و ارائه تسهیلات ارزان قیمت به هنرمندان صنایع دستی، تعداد این کارگاه‌ها هم‌اکنون به ۵۷ مورد افزایش یافته است.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از راه‌اندازی ۶۶ کارگاه جدید صنایع دستی تا نیمه نخست سال ۹۶ خبر داد و گفت: اعطای تسهیلات تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان به طرح‌های بومگردی در حوزه گردشگری از دیگر اقدامات انجام شده است.

 

باقری عنوان کرد: آمادگی داریم با بانک انصار در زمینه معرفی سرمایه‌گذاران و هنرمندان صنایع دستی جهت ایجاد اشتغال، درآمدزایی و تولید ملی در استان همکاری داشته باشیم.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: همچنین توانستیم از محل صندوق توسعه ملی دو میلیارد تومان تسهیلات برای مجتمع تفریحی شهرک‌های صنعتی یاسوج، ۱۱٫۵ میلیارد تومان برای پارک آبی و هتل چهارستاره یاسوج، هشت میلیارد تومان برای احداث هتل در شهر سی‌سخت و ۵۰۰ میلیون تومان برای مجتمع تفریحی گردشگری سرای سبز دنا در آبشار یاسوج اعتبار جذب کنیم.

 

مدیر شعب بانک انصار کهگیلویه و بویراحمد هم در این نشست گفت: بانک انصار به‌دنبال ترویج بانکداری اسلامی در استان بوده و تنها بانکی است که نماینده ولی‌فقیه در امور شعب آن مستقر است و بر امورات بانکداری اسلامی نظارت مستقیم دارد.

 

مهدی رئوفی پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات صنایع دستی به مددجویان کمیته امداد را از مهم‌ترین اقدامات این بانک در سال گذشته عنوان و بیان کرد: با دارا بودن طبیعت بکر می‌تواند صنعت گردشگری خود را رونق دهد و بانک انصار آمادگی لازم را برای پرداخت تسهیلات به سرمایه گذاران مشتاقل به ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در استان دارد.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *