بخشدار سابق لنده کاندیدای شورای شهر چرام شد/نگاه انتفاعی به چشمه بلقیس جز خسارت چیز دیگری را بدنبال ندارد+تصاویر

بخشدار سابق شهرستان لنده با حضور در فرمانداری چرام کاندیدای شورای شهر چرام شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان حمیدرضا آرند ۵۵ساله ساکن و دارای مدرک کارشناسی و همچنین بخشدار سابق شهرستان لنده با حضور در فرمانداری کاندیدای چرام شد.

وی ضمن تبریک سال۹۶هدف خود را از ورود به شورای چرام بیان کرد و  گفت:اولین هدف بنده برای کانندیداتوری شورای شهر تلاش در جهت زیرساخت های شهری با همکاری مردم است.

وی افزود:به نظر می رسد که جایگاه شورا در افکار عمومی متزلزل شده است که بازسازی اعتماد مردم نسبت به این مسئله از مهمترین کارهاست.

جمالی با اشاره به اهداف ابتدایی شورا گفت:ما باید در ابتدا اعتمادسازی کنیم یعنی ثابت شود که هدف ما خدمت است نه به قصد شهرت.

 

بلاتنمک

بخشدار سابق لنده بیان کرد:از اصحاب رسانه می خواهیم که بحث قومیت و قومیت گرایی در انتخاب شورای شهر و روستا را از فرهنگ مردم دور کنید و ما نیز سعی کنیم که حزبی و قومی شورای شهر را انتخاب نکنیم.

وی به عملکرد شورای فعلی چرام اشاره کرد و افزود:اگر نگاهی به گفت وگوهای مردم داشته باشیم،به نظر بنده مغفول بودن پاسخ اعضای شورا را نسبت به مردم می بینیم.بنابراین مردم نامحرم ما نیستند بلکه محرمند و باید گزارش های خود را در دید عموم قرار دهیم.

جمالی به قرار ندادن شورا به شهرداری اشاره کرد و گفت:متاسفانه عملکرد شورا طوری است که همه گمان می کنند که شورای شهرداری است نه شورای شهر.

یبلاتنتلابسی

مسئول سابق شورای حل اختلاف چرام گفت:ما باید از افراد پاک دست و کسانی که ب بیت المال جیب ندوخته اند، استفاده کنیم و درغیر اینصورت احتمال دستبرد به بیت المال بالاست.

عضو سابق شورای شهر چرام با اشاره به تامین پایدار درآمدهای شهرداری گفت:اعتقاد دارم اگر همین کارخانه آسفالتی که داریم مدیریت صحیح گردد و در کنار بسیاری از خدمات دیگر می تواند درآمد پایداری داشته باشد.

وی گفت:بنده اعتقاد به درآمدزایی ازطریق باغ چشمه بلقیس ندارم و نگاه انتفاعی به چشمه بلقیس جز خسارت چیز دیگری را بدنبال نخواهد داشت و مهم حفظ این باغ است.

یبلاتنم5555

جمالی در بخش پایانی سخنانش گفت:کسانی که می خواهند وارد این حوزه شوند،باید باخدای خود عهد بسته و از مسائل عوام فریبی و ریاکاری دوری کنند.

 

منبع: پایگاه خبری تحلیلی چرام

انتهای پیام/۷۰۴۴

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *