عدل هاشمی پور : باید جلوی سونامی بیکاری در حوزه انتخابیه کهگیلویه گرفته شود

نماینده منتخب کهگیلویه بزرگ با بیان اینکه باید جلوی سونامی بیکاری در این حوزه انتخابیه گرفته شود، مسئولان را به چاره‌اندیشی و تعامل در این زمینه فراخواند.

سردار عدل هاشمی‌پور در آیین تجلیل از عوامل فیلم ممیرو که در فرهنگسرای دهدشت برگزار شده بود، اظهار داشت: باید از مشکلات جوامع هنرمندان، بانوان و جوانان بیکار،شهرک‌های صنعتی متوقف شده و پروژه‌های راکد شده در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ فیلمی تهیه و تدوین شود تا یک روز ببینیم چه اتفاقی افتاده است.

نماینده منتخب کهگیلویه بزرگ تصریح کرد: امروز نه تنها جامعه هنرمندان بلکه دیگر جوامع مظلوم واقع‌ شده‌اند. جامعه ورزش ما وضعیت خوبی ندارد و ورزشکاران یکی پس از دیگری به باشگاه‌های خوزستان و دیگر باشگاه‌ها مهاجرت می‌کنند.

هاشمی‌پور با فراگیر خواندن مشکلات در حوزه‌های مختلف کهگیلویه تصریح کرد: به عنوان خدمتگزار این مردم از مسئولان و از جناب تاجگردون رئیس کمیسیون بودجه مجلس تقاضا دارم کمک کنید تا بتوانیم جلوی این سونامی را بگیریم.

وی با بیان این‌که برای جلوگیری از سیل، سیل‌بند احداث می‌کنند،افزود: اما سونامی در هیچ کجای دنیا قابل کنترل نیست.

هاشمی‌پور تصریح کرد: امروز سونامی بیکاری کهگیلویه بزرگ را به خطر انداخته و باید چاره‌اندیشی کرد.

وی کمک گرفتن از اعتبارات ملی و جذب سرمایه‌گذار در بخش خصوصی را از راه‌های رفع بیکاری دانست و گفت:اگر کارهای عام‌المنفعه و زیربنایی در کهگیلویه حل شود طبیعتا هنرمندان و دیگر اقشار مشکلی نخواهند داشت.

هاشمی‌پور فرهنگ و آموزش را اولین شاخصه‌های توسعه دانست و با بیان این‌که امنیت،عمران و امور زیربنایی و مشوق‌های سرمایه‌گذاری از دیگر اولویت‌های توسعه است تصریح کرد: شرایط فعلی کهگیلویه بزرگ اضطراری است و امیدوارم با تعاملی که با نماینده گچساران دارم با پایبندی به اصول انقلاب بتوانم با برنامه‌های زمانبندی نسبت به رفع مشکلات این حوزه انتخابیه گام بردارم./فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *