برنامه های تاجگردون برای رونق کشاورزی در گچساران

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان همکاری کنند تا ۷ سال دیگر نیازی به اعتبارات عمرانی ندارد.

غلامرضا تاج‌گردون در جلسه شورای اداری شهرستان‌های گچساران و باشت که با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، مسئولان استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم برگزار شد، اظهار داشت: استان کهگیلویه و بویراحمد از نعمت‌های الهی بسیاری برخوردار بوده است.

وی با اشاره به اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد کامل یک استان کامل شیعی و مردمان آن معتقد به نظام جمهوری اسلامی هستند، افزود: مردم این استان همراه با نظام جمهوری اسلامی هستند.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در سخت‌ترین شرایط و دوران‌ها همراه با نظام بوده‌اند.

تاج‌گردون با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان گچساران، عنوان کرد: این شهرستان قلب تپنده ایران بوده و از منابع عظیم نفت و گاز برخوردار بوده و در اوج تحریم‌ها بیشترین میزان نفت از این شهر صادر می‌شد.

وی با اشاره به مشکلات شهرستان گچساران، تصریح کرد: بیکاری یکی از مشکلات این شهرستان بوده که نیاز بوده برای حل این معضل کارهایی انجام گیرد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی حل مشکلات شهرستان گچساران را در گرو همکاری مسئولان و اجرا و عملیاتی کردن برنامه‌های اقتصادی دانست و گفت: گچساران خوشبختانه آب و خاک مناسب دارد و باید از این ظرفیت‌ها استفاده شود.

تاج‌گردون تأکید کرد: اگر برنامه‌هایی که مدنظر داریم مسئولان همکاری کنند، من رسما اعلام می‌کنم گچساران تا ۶، ۷ سال دیگر نیازی به اعتبارات عمرانی ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *