برگزاری مانور ستاد هماهنگی خدمات سفر در بهمئی (+تصاویر)

مانور کمیته‌های استقبال از میهمانان نوروزی در شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی برگزار شد. …

خبر رسان؛

مانور کمیته‌های استقبال از میهمانان نوروزی در شهر مرکز شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبر رسان از بهمئی: «» در مانور ستاد هماهنگی در محل ورودی میهمانان نوروزی در محور شهرستان بهمئی به بهبهان، گفت: برنامه‌ریزی در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران ورودی به شهرستان، معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های گردشگری و توریستی بهمئی از اهداف اجرای این مانور است.

«علی اکبر فرهنگی نسب» بابیان اینکه، کمیته خدمات حمل‌ونقل، خدمات و امداد و نجات، هماهنگی امور شهرداری‌ها و دهیاری ها، خدمات اسکان و رفاه، نظارت و تنظیم بازار، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات، خدمات بهداشتی و سلامت و محیط زیست، آمار و کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات در این راستا تشکیل شد افزود: هیچ‌گونه سهل‌انگاری در زمینه خدمت‌رسانی به گردشگران و مسافران نوروزی پذیرفتنی نیست.

«فرماندار شهرستان بهمئی» گفت: توسعه و گسترش خدمات و امکانات برای رفاه حال مسافران در دستورکار ستاد گردشگری شهرستان بهمئی است.

گفتنی است مناطق سیاحتی و زیارتی ازجمله؛ دریاچه برم الوان یوسفی، تنگ ماغر، تنگ سروک (سولک)، بقعه امامزاده بابا احمد (ع)، امامزادگان سید اسدالله و سید ابراهیم (علیهم السلام)، بخش سرآسیاب یوسفی و ممبی از اماکنی هستند که در سالهای گذشته بیشترین آمار گردشگران غیربومی و بومی را به خود اختصاص دادند.

 

گزارش: مسلم مختاری

 


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *