بسیاری از واحدهای تولیدی غیرفعال شده اند/ تمام امکانات باید برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال بسیج شوند

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم که امسال باتوجه به تاکیدات مقام معظم رهبری که نگاه عمیق و دردمندانه ای به مسائل کشور دارندو اولویت های کشور را بیش از هر کسی می دانند تمام امکانات و توانایی ها برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال بسیج شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان غلام محمد با تبریک سال نو و ولادت بانو فاطمه زهرا س گفت:مقام معظم رهبری هر ساله باتوجه به ضروریات کشور سال را به همان نام نامگذاری می کنند که در دوسال اخیر با توجه به اهمیت اقتصاد در کشور سال جدید به نام تولید و اشتغال نامگذاری شد.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با فرمان اقتصاد مقاومتی معظم له در سال گذشته امکانات و برنامه ریزی های مسئولین به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی بود، افزود:امسال علاوه برتداوم اقتصاد مقاومتی ایشان به صورت خاص امسال را به نام تولید و اشتغال معرفی کردند.
وی با بیان اینکه ایجاد اشتعال در گرو تولید خواهد بود اظهارکرد:اگر تولید تحقق پیدا کند اشتغال در حوزه اقتصادی هم تحقق پیدا خواهد کرد‌.
زارعی عنوان کرد:امیدواریم که امسال باتوجه به تاکیدات مقام معظم رهبری که نگاه عمیق و دردمندانه ای به مسائل کشور دارندو اولویت های کشور را بیش از هر کسی می دانند تمام امکانات و توانایی ها برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال بسیج شوند.
نماینده بویراحمد و دنا تصریح کرد:جامعه به دلیل رکود در سال های اخیر بخش زیادی از ظرفیت های اشتغال زایی خود را از دست داده و خیلی از واحد های تولیدی به دلیل تنگناهای اقتصادی و محدودیت های منابع مالی و تحریم ها و مسائل مختلف غیر فعال شده اند که در یکی دوسال اخیر با شعار اقتصاد مقاومتی به سمت احیای ظرفیت های اشتغال زایی حرکت کرد که تا نقطه مطلوب فاصله داریم.
زارعی بیان کرد:امید است امسال تحقق نقطه مطلوب شعار اقتصاد مقاومتی با محوریت تولید و اشتغال را ببینیم.
وی گفت:تجربه موفقی که در سال های اخیر و با توجه به رهنمود های رهبر عظیم الشان برای مسئولان قانون گذار و اجرایی کشور وجود داشته شاهد تولید در حوزه های مختلف و ایجاد اشتغال خواهیم بود.
زارعی به سخنان مقام معظم رهبری درمورد اینکه از وضعیت معیشت مردم مطلعم اشاره کرد و افزود:ما در چند سال گذشته به سمت کم کردن فاصله های زندگی و برخورداری روستاها و مناطق مختلف از امکانات رفاهی حرکت کردیم.
زارعی با بیان اینکه یکی از دلایل برخورداری روستاها از امکانات رفاهی هدایت منابع به سمت توسعه و آبادانی  روستاها است،اظهار کرد:در سالهای گذشته تحولات خوبی در زمینه رفاهی و عمرانی روستا ها اتفاق افتاده و اولویت ما هم همین هست و حفظ خواهد شد.
وی با بیان اینکه حتی اگر مسائل رفاهی مردم در روستاها تامین شوداما اقتصادتامین نشود سرمایه گذاری ها به هدر خواهد رفت افزود: تاکید ما برای سال پیش رو بر مسایل اقتصادی و افزایش درامدها در روستاها است .
در روستا های ما ظرفیت ها برای ایجاد اشتعال و تحقق شعار سال وجود دارد.
 
انتهای پیام م.غ/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *