بسیجیان همواره در دفاع از ارزش های اسلامی محکم و استوار ایستاده اند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گچساران گفت: بسیجیان عزیز همواره در دفاع از اسلام و ارزش های اسلامی محکم و استوار ایستاده اند و دشمن را به بهت و حیرت وا داشته اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرهنگ سید علی اصغر نورائی فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان اظهار کرد: صبح امروز با حضور فرمانده فتح کهگیلویه وبویراحمد  ،شورای اداری و سایر مسئولین استانی و شهرستانی در جمع بسیجیان با رمز یا محمد رسول الله در منطقه عمومی تلخاب شیرین آغاز گردید .

نورائی در ادامه اظهار کرد: چهار گردان الی بیت المقدس با های مقابله با نا آرامی ها ، دفاع از کوی و برزن، کمین و ضد کمین ، تاخت ، و گردان کوثر در بحث امداد نجات توسط خواهران با موفقیت به پایان رسید .

وی در ادامه افزود:این هم چنان با اقتدار در تمام امروز در شهرستان های گچساران ،دهدشت ،باشت ،بهمئی ،لنده و چرام در حال برگزاری است گزارش های رسیده از این بزرگ موفقیت و صلابت این بزرگ را می رساند .

نورائی گفت:امروز افتخار ما این است که یکی از قدرتمند ترین کشور های جهان هستیم و دشمن به این موضوع اذعان کرد که ما اول جهان هستیم .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران در ادامه بیان داشت : ما در مقابل تمامی قدرت های استکباری جهان ایستاده ایم .

وی در پایان افزود: یکی از پدید آورندگان این قدرت حضور بسیج و بسیجیان و تفکر فرهنگ انقلابی بسیجی است .که بسیجیان عزیز همواره در دفاع از اسلام و ارزش های اسلامی محکم و استوار ایستاده اند و دشمن را به بهت و حیرت وا داشته اند و این تنها با نیروی ایمان بسیج محقق شده است.

انتهای پیام/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *