بکارگیری اورژانس هوایی در تعطیلات نوروزی

ژمان نیک‌اقبالی ظهر امروز در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: ۳۰ دستگاه‌ اجرایی عضو خدمات سفر به صورت مستقیم با این ستاد همکاری می‌کنند که انتظار می‌رود در ایام نزدیکی به سال جدید با آمادگی کامل به استقبال مسافران نوروزی بروند.

معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ۲۲۲ مدرسه با یک‌هزار و ۷۰۸ کلاس درس برای اسکان مسافران و گردشگران نوروزی در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: کلیه نیازمندی‌های شب عید مردم اعم از میوه، گوشت و نان ساماندهی شده و کشتارگاه‌های استان در تمام تعطیلات نوروزی فعال هستند.

این مسئول عنوان کرد: امسال برای اولین بار با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و هماهنگی با استان‌های معین در مواقع ضروری از اورژانس هوایی استفاده می‌شود.

نیک‌اقبالی بیان کرد: در ابتدای سال جاری آمار تصادفات استان نگران کننده بود که هم‌اکنون میزان تصادفات در استان کاهش یافته و امیدواریم در ایام تعطیلات سال جدید نیز شاهد کاهش آمار تصادفات در استان باشیم.

معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به افزایش ۱۱ درصدی تعداد مسافران در ایام تعطیلات عید فطر امسال گفت: در تعطیلات عید فطر سال جاری کهگیلویه و بویراحمد سومین استان پر تردد کشور بود.

وی خواستار مستندسازی دستگاه‌های عضو خدمات سفر شد و خاطرنشان کرد: دستگاه‌های عضو خدمات سفر خدمات خود را مستندسازی کنند تا نقاط ضعف رفع و نقاط قوت تقویت شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *