بیانیه مجمع اصلاح طلبان لارستان در حمایت از «جلیل حسنی»

فرماندار جدید لارستان «» از اصلاح طلبان معرفی شده توسط استاندار فارس و دارای سوابقی از جمله: فرماندار بویراحمد، مدیرکل اداری مالی و مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد است. وی البته اهل شهرستان ممسنی در استان فارس است و از افراد نزدیک به افشانی استاندار فارس محسوب می شود.

پیش از او فرمانداری لارستان برعهده «علی اکبر نجیب زاده» بود که پس از حدود دوسال و نیم تصدی فرمانداری لارستان، به فرمانداری مرودشت منصوب شد.

مجمع اصلاح طلبان و اعتدال گرایان لارستان، خنج و گراش در همین باره بیانیه ای نوشته و در آن ضمن تقدیر از خدمات «علی اکبر نجیب زاده» به «جلیل حسنی» خیر مقدم و از او اعلام حمایت کرده است. متن این بیانیه در ادامه می آید:

***

به نام پروردگار مهربان

برگی دیگر از تاریخ پرافتخار لارستان بزرگ ورق خورد و گستره ای تدبیر گونه و پر امید در پیشگاه مردم نجیب این خطه گشود.

اینک که تدبیر دولت امید برآن است تا جناب آقای «جلیل حسنی» را به نمایندگی خود در این شهرستان کهن برگزیند، بر خود می دانیم تا وفق میثاق میان ما، دولت و ملت، از اتخاذ آن اعلام حمایت نماییم.

لذا با خرسندی و احترام، انتصاب آن مدیر ارجمند را به عنوان «معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان» گرامی داشته و توفیق مضاعف ایشان را در نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خلق فردایی بهتر برای شهروندان شریف و فهیم لارستان بزرگ، از پروردگار منان، آرزو می کنیم.

همچنین با افتخار ابراز می داریم؛ به منظور مشارکت در تحقق این آرزو، از انجام هرآنچه به یاری نماید، دریغ نخواهیم کرد.

در پایان، به پاس خدمات شایسته ی متصدی پیشین این سمت، مراتب تقدیر و امتنان خود را از جناب آقای «علی اکبر نجیب زاده» نیز، اعلام و ابراز می داریم.

دهم شهریورماه ۱۳۹۵

شورای مرکزی مجمع اصلاح طلبان و اعتدال گرایان لارستان، خنج و گراش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *