تاجگردون: قانون حد و مرز هر کسی را مشخص کرده است / با رعایت قانون مردم احساس آرامش دارند / نگاه های سیاسی را در انتخابات شوراها دخالت ندهیم

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: اگر قانون در برگزاری انتخابات رعایت شود، مردم احساس آرامش می کنند. …

خبر رسان؛

رئیس هیئت نظارت بر شوراهای اسلامی شهر و روستای استان ، گفت: اگر قانون در برگزاری رعایت شود، مردم احساس آرامش می کنند.

به گزارش خبر رسان از یاسوج، غلام‌رضا در همایش اعضای هیأت نظارت بر انتخابات با بیان اینکه شوراهای اسلامی از پایه‌های مهم مردم سالاری، که در نظام جمهوری اسلامی ایران بنا شده است، اظهار کرد: قانون اساسی صریحاً بیان کرده است که یکی از پایه‌های دموکراسی است که امروز رسالت سنگینی بر دوش همه ما گذاشته شده است و باید به نحو مطلوب آن را انجام بدهیم.

تاجگردون ادامه داد: قانون فصل‌الخطاب همه امور است و رعایت قانون موجبات استحکام نظام را فراهم خواهد کرد و با تبعیت از قانون باید رخدادهای بسیار مهمی را که در پیش رو داریم به سرانجام برسانیم.

وی افزود: انتخابات ریاست جمهوری از اهمیت بالایی برخوردار است و باید تلاش شود، انتخابات شوراهای اسلامی که همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود، آثار منفی بر روی هم نداشته باشند.

نماینده و در ادامه با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد اقوام و طوایف زیادی دارد که باید حواسمان جمع باشد تا از این ظرفیت استفاده کنیم، افزود: در انتخابات باید وحدت ملی را به نمایش بگذاریم و ملاک اصلی همه ماها این است که مردم در این انتخابات همچون سال‌های گذشته حضور پیدا کنند و پایه‌های نظام مستحکم‌تر شود.

تاجگردون با بیان اینکه نباید نگاه‌های سیاسی را در این انتخابات دخیل دهیم، اظهار داشت: از اظهارنظرهای که آسیب می‌رساند و در انتخابات تاثیر بد دارد، پرهیز شود.

وی تصریح کرد: قانون حد و مرز هر کسی را مشخص کرده است و باید خودمان را با معیارهای قانونی هماهنگ کنیم تا مردم بر اساس عملکرد قانونی ما احساس آرامش کنند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کهگیلویه و بویراحمد، افزود: در صورت رعایت قانون دیگر کسی نمی‌تواند با هر نگاه سیاسی که داشته باشد، سوء استفاده کند.

وی افزود: اگر انتخابات با معیار قانون برگزار شود، قانون‌گذار نیز رفتارهای لازم را برای ما ترسیم کرده است، لازم است که قانون انتخابات را همه بدانند تا تکلیف و وظیفه هرکسی مشخص شود.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *