تبلیغات زود هنگام انتخاباتی خلاف است/رسانه ها به ترویج طایفه گرایی در انتخابات دامن نزنند

فرماندار شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه تبلیغات زود هنگام انتخاباتی خلاف قانون است، گفت: انتظار داریم که کاندیدا در زمان مشخص شده نسبت به تبلیغات اقدام کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ، محمد کاظم نظری در نشست با اصحاب رسانه با بیان اینکه  روزهای پایانی سال ۹۵ را می گذرانیم، افزود: می توان گفت که سال ۹۵ از لحاظ مسائل امنیتی یکی از سالهای بسیار خوب بود.

وی با بیان اینکه در بسیاری از  شاخص های مهم از جمله نزاع های فرد و اجتماعی کاهش چشمگیری این شهرستان داشت، اظهار کرد: از همه نیروهای انتظامی، نظامی برای ایجاد امنیت و کاهش نزاع ها تقدیر می کنم.

فرماندار شهرستان بویراحمد  با بیان اینکه رویداد بسیار مهمی در سال ۹۵ رخ داد، تصریح کرد: مهمترین این رویداد ها سفر ریاست جمهوری و برگزاری کنگره ملی شهدای اسان بود که خوشبختانه با همکاری همه نهاد ها این مراسمات به نحو احسن برگزار شد.

نظری تاکید کرد: از دیگر دستاورهای مقاماتی کشوری سفر معاون اول رئیس جمهور در چند روز اخیر بود که  اخذ مجوز پتروشیمی سقاوه بویراحمد و افتتاح کارخانه مارگون نتیجه این سفر بود.

وی به کارهای عمرانی در شهرستان بویراحمد در سل جاری اشاره داشت و گفت: خوشبختانه سال پر خیر و برکتی از لحاظ عمران راه ها، بهسازی جاده های روستایی و شهری، گاز رسانی ، برق و آب داشتیم.

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: در دولت گذشته یک میلیون و ۲۰۰ هزار مترمربع آسفالت  تنها آسفالت شد اما ددولت تدبیر و امید در سال ۹۴ و ۹۵ دو میلیون متر مربع آسفالت انجام داد.

وی به فرا رسیدن شورای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری اشاره داشت و افزود: به طور رسمی از ۲۵ اسفندماه شروع شده و الان هم مراحل تشکیل هیئت های اجرایی در حال انجام است  و انتظار داریم که مردم در حضور باشکوهی داشته باشد.

نظری اضافه کرد: از همه کاندیدای شوراها انتظار داریم که در این فرصت باقی مانده پیش ثبت نام خود را در دفاتر پیش خوان دولت انجام دهند چرا که این کار هم  به خودشان و عوامل اجرایی انتخابات کمک می کنند.

وی ادامه داد: پیش ثبت نام انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا از ۲۵ اسفندماه شروع شده و تا ۳۰ اسفندماه ادامه دارد.

فرماندار شهرستان بویراحمد با بیان اینکه شوراها خلاف است، افزود: از همه کاندیدای شوراها انتظار داریم از هر گونه بپرهیزند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به نقش رسانه ها در انتخابات اشاره داشت و گفت: از همه رسانه ها انتظار داریم که شان خودشان را حفظ کنند و هر مطلبی را منتشر نکنند.

نظری با بیان اینکه رسانه ها باید به انتخاب مردم کمک کرده که براساس توانایی  و شایستگی کاندیدا را انتخاب کنند، اظهار کرد: وقتی یک رسانه قوم گرایی را ترویج می دهد انتظار نداشته باشیم که مردم غیر از طایفه گری را انتخاب کنند.

انتهای پیام/۷۰۴۴

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *