تحقق عدالت اجتماعی در شورای شهر یاسوج

اینجانب الله کرم جانی پور در راستای خدمات صادقانه و بی دریغ خود به مردم استان، در دوران خدمتی گذشته ام چون این توانمندی را در خود سراغ دارم …

خبر رسان؛

دکتر الله‌کرم جانی‌پور*


همشهریان بزرگوار و شریف: به عنوان کاندیدای ، لازم میدانم هم نکاتی از فرایند قانون در ایران اسلامی و هم مختصری از کارنامه ی خدمتی خود را جهت اگاهی انتخاب کنندگان اعلام دارم.
چون قانون اساسی کشور ما برگرفته از قوانین و احکام الهی است که در قرآن کریم آمده است و رهبر کبیر و بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت ایت الله امام خمینی ( ره ) آن را تایید فرمودند و نیز در مورد انتخابات در قانون اساسی ایران آمده است تصمیم گیرندگان واقعی مردم هستند. پس بهترین نوع حکومت، حکومتی است که اداره کنند گان ان با رای مردم انتخاب شوند. تحقق دموکراسی در هر کشوری موجب رشد نهادهای مردمی است. و دموکراسی واقعی بهترین روش تحقق عدالت خواه بود.
لذا به منظور رعایت عدالت اجتماعی، مردم و مسئولین مؤظف هستند اصول قانون اساسی و ارشادات مقام معظم رهبری را نصب العین قرار داده و در اجرای آن خود را متعهد بدانند. همانگونه که در قانون انتخابات در مورد کاندیداها به صراحت امده است که باید دارای تمامی شرایط قانونی باشند. در مورد انتخاب کنندگان هم توصیه شده که درباره کاندیداها تحقیق و تفحص لازم را به عمل آورند، و با رعایت مفاد قانون انتخابات و احکام شرع مقدس اسلام و رهنمودهای دلسوزانه مقام معظم رهبری که همواره تاکید می فرمایند به فرد اصلح رای داده شود، تا هم عدالت اجتماعی رعایت گردد و هم حقی از کسی ضایع نشود بلکه اصل شایسته سالاری محقق شود. امید است مردم مسلمان و انقلابی شهر ما آنگونه عمل کنند که مورد رضای خداوند متعال و لبیک به توصیه های مقام معظم رهبری و ارج گزاری به شهدای انقلاب باشد. اینجانب در راستای خدمات صادقانه و بی دریغ خود به مردم استان، در دوران خدمتی گذشته ام چون این توانمندی را در خود سراغ دارم که می توانم در سنگر شورای شهر یاسوج، نماینده ای امین و خدمتگزاری صدیق از طرف مردم فهیم و شریف این شهر باشم لذا به این عرصه ورود پیدا کردم. پس ضرورت دارد نظر انتخاب کنندگان محترم را به مختصری از موقعیت شغلی و کاری خود به شرح زیر معطوف دارم:
متولد سال ۱۳۴۶ شمسی و دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران (گرایش برنامه ریزی شهری و ترافیک دانشگاه تهران ) و دانشجوی دکترای دانشگاه آزاد نجف آباد اصفهان میباشم.در سال ۱۳۷۴ به عنوان کار اموز در اداره کل راه و ترابری استان مشغول به کار شدم و در سال ۱۳۷۶ به استخدام رسمی اداره راه درآمده و در ادامه خدمت در سمت های کارشناس عالی اداره ابنیه فنی، رییس اداره ی طرح مطالعات مسیر و معاونت راه های روستایی و همکاری در شورای ترافیک و حمل و نقل استان فعالیت های چشمگیری داشتم. حاصل بیست و دو سال تلاش بی وقفه و مستمر در نقاط محروم استان، احداث صدها کیلومتر جاده شوسه و آسفالت و صدها پل، با همیاری و مساعدت همکاران عزیز و دلسوز و تشویق و ترغیب مدیران لایق و دلسوزی که خود خدمتگزار واقعی مردم بودند چون آقایان مهندس نژاد صفوی، مهندس علیزاده، مهندس حبیبی، مهندس عبدی پور، مهندس جمشیدی، مهندس بیدار پور و مهندس جهانگیری که به حق مشوق خوبی برای خدمت هر چه بیشتر به مردم این استان بودند. نمونه بارز قدر دانی آنان از افراد زحمت کش، موارد کتبی بوده که در پایان منعکس خواهد شد. بدون شک مردم شریف و حق شناس استان که شاهد تلاش شبانه روزی اینجانب در نقاط محروم استان بوده اند با الطاف کریمانه خود به منظور تحقق عدالت اجتماعی و جلوگیری از تضییع حق افراد محق در جهت اطلاع رسانی و آگاهی یابی انتخاب کنندگان دریغ نخواهند فرمود، باشد تا با استعانت از خداوند متعال و دارا بودن شرایط لازم به ویژه روحیه ی خدمتگزاری به مردم و داشتن تخصص و تجربه و سطح علمی مناسب در صورت راهیابی به شورای شهر یاسوج منشا خدمات صادقانه به همشهریان عزیز باشم.


* کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *