تدارک گسترده برنامه های متنوع صدا وسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در ایام نوروز + تصاویر

مدیر کل صدا وسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شب عید ویژه برنامه تحویل سال از ساعت ۱۲ ظهر اغاز و تا ساعت ۱۶ ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ،یوسف افشار نیا در گفت و گو با این پایگاه خبری با بیان اینکه در شب عید ویژه برنامه تحویل سال از ساعت ۱۲ ظهر اغاز و تا ساعت ۱۶ ادامه خواهد داشت، افزود:پخش تصاویر و موسیقی ها شاد ، نمایش طنز، اجرای موسیقی زنده، دعوت از میهمانان ویژه از جمله آیتم های این برنامه است.

وی با اشاره به اینکه در ایام تعطیلات نوروز برنامه متنوعی در شبکه استانی سیمای دنا تدارک دیده شده است افزود: پخش ده ها مستند ویژه،سریال مرد هزار چهره،فیلم های سینمایی روز کشور،انیمیشن های روز ویژه کودکان از جمله این برنامه است.

مدیر کل صدا وسیمای مرکز همچنین گفت: یکی دیگر برنامه های که در این ایام در نظر گرفته شده است ارتباط های مستقیم با کاروان های راهیان نور در مناطق مختلف دوران دفاع مقدس است که تلاش می شود روزانه چندین ارتباط برقرار شود.

افشار نیا افزود: علاوه بر تولید و پخش دهها برنامه در شبکه استانی سیمای دنا ،دهها متنوع در رادیو نیز درنظر گرفته شده است که می توان تولید و پخش ویژه برنامه تحویل سال با عنوان بانگ بهار که از ساعت ۱۲ به مدت ۳ ساعت تولید و پخش می شود اشاره کرد .

وی دیگر برنامه ایام نوروز رادیو را گلستان طنز با محتوا طنز محلی ،گلبانگ دنا با محتوای موسیقی محلی استان و گنجینه دنا با رویکرد معرفی مناطق گردشگری استان عنوان کرد.

به گفته مدیر کل حوزه معاونت خبر صدا و سیما گزارش های متنوعی نیز در نظر گرفته است.
 
انتهای پیام/۲۰۰
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *