ترافیک در جاده های ارتباطی کهگیلویه و بویراحمد روان است/ کشته شدن دو نفر در تصادفات گچساران / گچساران – باشت شلوغ ترین جاده استان

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان سرهنگ اسفندیار تباشیر روزجمعه  در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری اظهارکرد: به دلیل نزدیک شدن به تعطیلات نوروز در جاده ارتباطی یاسوج – اصفهان نیز بار خروجی بیشتر از ورودی است.

وی به تصادفات رانندگی ۲۴ ساعت گذشته در سطح جاده های استان نیز اشاره کرد و افزود: واژگونی یک دستگاه خودروی پژو در جاده کمربندی شهرستان گچساران منجر به شدن راننده پژو شد.

تباشیر، علت این حادثه را عدم توانایی راننده پژو در کنترل وسیله نقلیه عنوان کرد و گفت: در این سانحه راننده که یک بانوی ۴۰ ساله بود بر اثر شدت جراحت های وارده در دم جان خود را از دست داد.

وی از دو دستگاه تریلر در گچساران – باشت حوالی منطقه کلاغ نشین نیز خبر داد و گفت: در این حادثه یک دستگاه تریلر از عقب به تریلر جلویی برخورد کرد که متاسفانه سرنشین تریلر عقبی در دم فوت کرد.

تباشیر علت این حادثه را عدم توجه به جلو از سوی راننده تریلر عقبی عنوان کرد. 

فرمانده کهگلویه و بویراحمد گفت: با توجه به پیش بینی هواشناسی و احتمال بارندگی در روزها آینده و موج بازگشت مسافران به رانندگان توصیه می شود که ضمن رعایت قوانین از شتاب و سرعت غیر مجاز که عامل اصلی در بروز تصادفات نوروز امسال بوده، پرهیز کنند.

انتهای پیام/۲۰۰

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *