تشریح جزئیات سفر نماینده بویراحمد و دنا به آلمان

مشاور نماینده بویراحمد و دنا گفت: سفر آقای زارعی نماینده بویراحمد و دنا به هانوفر آلمان یک سفر کاری بود. …

خبر رسان؛

مشاور گفت: سفر آقای بویراحمد و دنا به هانوفر یک سفر کاری بود.

خسرو اسفندیاری در گفت‌وگو با خبر رسان، با اشاره به خبرهای مبنی بر فعالیت نوروزی نماینده بویراحمد و دنا، اظهار کرد: نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی به همراه وزیر ارتباطات برای انجام یک سفر کاری به آلمان سفر کرده بود.

وی تشریح کرد: آقای زارعی پس از سفر زیارت مرقد مطهر امام حسین(ع) به همراه وزیر ارتباطات جهت بازدید از به هانوفر آلمان سفر کرد.

اسفندیاری گفت: ایشان با دعوت وزیر ارتباطات و به نمایندگی از کمیسیون صنعت و معدن به این سفر رفت.

مشاور نماینده بویراحمد و دنا ادامه داد: بدون شک حاصل این سفر برای کشورمان پرخیر و برکت خواهد بود.

بنا بر این گزارش، «سبیت» بزرگترین نمایشگاه دنیاست. نمایشگاه هانوفر (CeBIT) بزرگترین رویداد دنیا در صنعت ، شبکه و فن آوری اطلاعات و ارتباطات است که همه ساله با حضور فعالان علوم ، ارتباطات و مخابرات در محل نمایشگاه های شهر هانوفر برگزار می شود. این نمایشگاه به عنوان معیاری برای کاربرد خلاقیت و هنر در صنعت فناوری اطلاعات شناخته می شود که جالب ترین و خلاقانه ترین ایده های عملی شده را می توان درآن یافت. طیف وسیعی از کمپانی‌ها، سازمان‌ها و مراکز معتبر پژوهشی مرتبط با تکنولوژی‌ های نوین ارتباطی و اطلاعاتی در نمایشگاه آلمان شرکت می‌ کنند و دستاوردهای تخصصی خود را در معرض دید عموم و کارشناسان این صنعت قرار می‌ دهند. نمایشگاه فناوری اطلاعات هانوفر معروف به سبیت، که مورد توجه سیاستمداران نیز هست، فرصت بسیار خوبی برای تولیدکنندگان محصولات و خدمات فناوری اطلاعات برای عرضه و فروش آنها به تمام دنیاست.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *