تشریح عملکرد دولت تدبیر و امید در بهمئی

فرماندار بهمئی خدمات دولت تدبیر و امید را در این شهرستان تشریح کرد. …

خبر رسان؛

را در این شهرستان تشریح کرد.

به گزارش خبر رسان، علی اکبر عصر روز جمعه طی نشستی با رسانه ها با تبریک سال جدید به همه هموطنان ، گفت: در یکسال گذشته خدماتی در شهرستان بهمئی از طریق نظام جمهوری اسلامی به دست دولت مردان دولت تدبیر و امید برای شهرستان بهمئی ارائه شده است و در سال جدید پروژه هایی در دست اجرا داریم که ویظفه داریم این خدمات را  به اطلاع عموم  مردم برسانیم .

وی از استاندار، مجموعه استانداری و مدیران کل استان که نهایت همکاری را در جذب اعتبارات برای شهرستان بهمئی داشتند،از نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی که در این راستا مدام پای کار است، تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود: اگر پروژه های نیمه کاره بهمئی در حوزه برق، راه و آب شهرستان تکمیل و به بهره برداری برسند، به طور یقین می توان گفت که در حوزه زیرساختی واژه محرومیت از شهرستان بهمئی برداشته می شود.

حوزه آبرسانی

فرهنگی نسب خاطرنشان کرد: ادامه آبرسانی از سد کوثر برای شهر لیکک در طول یک سال گذشته نزدیک به ۳۰ میلیارد تومان اختصاص داده شده که از هر دو طرف (هم از طرف لیکک و هم از طرف سد کوثر)  پیمانکار پروژه مشغول  به کار می‌باشد، سرعت کار هم خوب است و از پیمانکار  و همه دست‌اندرکاران که زحمات زیادی می کشند تقدیر و تشکر میکنم.

وی افزود:در سال گذشته اعتبار ۱۲۰میلیاردی آبفای روستایی جهت آبرسانی به ۱۳۲ روستای شهرستان در حوزه های ممبی،  سرآسیاب و گرمسیر در نظر گرفته شد که اعتبار آن  ۲۹ میلیارد تومان با  چهارونیم میلیارد تخصیص می باشد و پیمانکار هم شروع  به کار کرد و آب از مخزن تا ورودی شهر لیکک  آمده است.

فرماندار بهمئی ادامه داد:مخزن آب روستای شهرک ولیعصر با اعتبار ۵۲۰ میلیون تومان هم کلنگ‌زنی و شروع به کار کرده است.

فرهنگی نسب گفت:آبفای شهری ما برای ترمیم بسیاری از خطوط و لوله چاه های آب شهر، حدود ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار جذب کرد .

حوزه راه

فرماندار بهمئی تصریح کرد: جاده دو بانده ورودی به طول پنج و نیم کیلومتر تا شهرک شهید مطهری خاک برداری شده و پل های  آن هم احداث شدند که انشاءالله تا سه ماه آینده در  هفته دولت به بهره‌برداری می رسد که  اعتبار آن بالغ بر ۹/۵میلیارد تومان بوده است .

فرهنگی نسب افزود: برای بهسازی و زیرسازی ۲۳روستای شهرستان اعتباری بالغ بر ۷ و نیم میلیارد تومان تخصیص یافت که این پروژه در حال انجام است .

وی گفت: جاده شهر  لیکک به جایزان کلنگ‌زنی شده است و بخشی از آن اعتبار تامین شده که پیمانکار به زودی کار احداث این جاده را آغاز می‌کند .

فرهنگی نسب در ادامه گفت: عملیات آسفالت جاده  گنبد بردی  به ترتاب  از طریق حوزه نفتی با پیگیری های بعمل آمده به طور قطع  به‌زودی آغاز میشود.

حوزه بهداشت

فرماندار بهمئی گفت:  ۲ میلیارد تومان برای ادامه پروژه بیمارستان شهرستان بهمئی در نظر گرفتیم که از   ۱۶فروردین   شروع به کار می کنند و دوستان شبکه بهداشت قول دادند که این پروژه تا بهره برداری کامل، تعطیل نشود .

فرهنگی نسب افزود: در حوزه ممبی  و کفش نان دو خانه پزشک ساخته شدهکه اعتبار هر یکصد و چهل میلیون تومان بوده و به زودی به بهره‌برداری می‌رسند .

وی گفت: پایگاه سلامت شهری بهمئی با اعتباری بالغ بر ۲۷۰میلیون تومان  و درمانگاه کت با  اعتباری بالغ بر  ۶۰۰ میلیون تومان کلنگ زنی و آغاز به کار شد.

فرهنگی نسب در ادامه گفت: دستگاه امحاء زباله و ساختمان دستگاه با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید .

وی افزود: اورژانس  و نمازخانه شبکه بهداشت شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

حوزه  گازرسانی

فرماندار بهمئی خاطرنشان کرد:  مطالعات گازرسانی به حوزه‌های ممبی  و سر آسیاب در حال انجام است و برای حوزه کت  گازرسانی رو به اتمام است،  اعتبار این پروژه بالغ بر سه و نیم میلیارد می باد که به طور یقین روستاهای حوزه کت در سال ۹۶ از نعمت گاز برخوردارمی شوند.

حوزه ورزش و جوانان

فرهنگی نسب گفت: سالن ورزشی کت با اعتبار یک میلیارد تومان در حال ساخت است ، ساخت سالن ورزشی سرآسیاب و سالن ورزشی حوزه ممبی  و چمن مصنوعی برای چندین روستا و یک مجموعه ورزشی برای حومه لیکک با اعتباری بالغ بر هفت و نیم میلیارد تومان از اعتبارات نفت به زودی از طریق ادارات راه شهرسازی و سازمان ورزش و جوانان به مناقصه گذاشته می شود .

حوزه مسکن

فرهنگی نسب تصریح کرد: در حوزه مسکن  روستایی ۶۰ هزار متر آسفالت  در تعداد زیادی روستا انجام دادیم، جاده ارتباطی هفت  روستا را بهسازی کردیم و چند مورد عملیات عمرانی در روستاها داشتیم.

حوزه برق

فرماندار بهمئی در ادامه گفت: ۵۰۰ میلیون تومان  اعتبار جهت اصلاح شبکه و کاهش تلفات و همچنین برق رسانی به روستای ماخره با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان در سال گذشته تخصیص یافت.

فرهنگی نسب افزود: ۱۶۰ میلیون تومان هزینه جهت نصب ۴۰۰ چراغ روشنایی معابر و جهت توسعه نقاط مختلف شبکه برق روستایی و شهری ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شد.

حوزه جهاد کشاورزی

وی گفت:در حوزه جهاد کشاورزی پروژه های قابل قبولی به خصوص احداث دو مرغداری بالغ بر دو میلیارد تومان،  بهره برداری از سردخانه ۴۰۰ تنی شهرستان با اعتبار یک میلیارد و دویست و پنجاه میلیون تومان و توزیع  بیش از ۴۰ هزار نهال درخت نهال داشتیم.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *