تصادف مرگبار پژو پارس با مادر و کودک خردسال/فرار راننده پس از حادثه!

رئیس مرکز اورژانس گفت: بعداظهر امروز بر اثر برخورد سواری پژو پارس با یک مادر و کودک خردسالش در منطقه مسکونی ترمینال یاسوج ، باعث کشته شدن کودک ۴ ساله شد.

 

جلال پوران فرد با اشاره به سانحه تصادف اظهار داشت: این سانحه بر اثر برخورد یک دستگاه پژو پارس با یک مادر و کودک پسر خردسال در خیابان فرعی ابن سینای ۶ یاسوج اتفاق افتاد که منجر به مصدومیت شدید مادر و کشته شدن پسر بچه ۴ ساله شد .

 

وی با بیان اینکه، پس از گزارش مردمی به مرکز پیام ۱۱۵ بلافاصله یک دستگاه آمبولانس اورژانس به محل اعزام شد، اضافه کرد: قبل از رسیدن نیروهای امدادی اورژانس پسر بچه مصدوم توسط خودروی شخصی به بیمارستان امام سجاد(ع) منتقل شد و مادر ۲۶ ساله حادثه پس از دریافت اقدامات اولیه درمانی توسط تکنسین های اعزامی اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی انتقال یافت .

 

رئیس مرکز اورژانس استان ادامه داد: متاسفانه پسر بچه ۴ ساله بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت نمود و دیگر مجروح این حادثه مادر ۲۶ ساله که دچار مصدومیت شدید شده بود تحت مراقبت های ویژه درمانی قرار گرفت .

 

برپایه این گزارش، به گفته شاهدان، راننده پژو پارس پس از برخورد با پسر بچه ۴ ساله و مادر وی که در حال رفتن به هیات عزاداری بودند از صحنه حادثه متواری شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *