تصاویر معارفه بخشدار مرکزی شهرستان بهمئی

با حضور مسئولان استانی، علی کرم صدیقی فر به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان بهمئی منصوب شد. …

با حضور مسئولان استانی، علی کرم صدیقی فر به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان بهمئی منصوب شد.
به گزارش کبنانیوز از بهمئی، در حکمی از سوی استاندار ، علی کرم صدیقی فر به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان بهمئی معرفی شد.
سید کرامت الله کریمی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری، در این مراسم  که با حضور، فرماندار، اعضای شورای اداری شهرستان و اقشار مختلف مردم ممبی، در مسجد صاحب الزمان ممبی برگزار شد، گفت: بهره جستن از توانایی‌های قشرهای مختلف در همه زمینه‌ها می تواند کمک شایانی برای خدمت به مردم مناطق محروم و روستاهای دور و نزدیک باشد.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری با تاکید بر خدمات شایسته علی اکبر فرهنگی نسب  بخشدار پیشین بخش مرکزی بهمئی و فرماندار جدید بهمئی  افزود: امیدواریم همانطور که تعامل خوبی در گذشته وجود داشته است، این همکاری هم با بخشدار جدید انجام شود تا توسعه بیش از پیش بخش مرکزی بهمئی صورت پذیرد.
علی اکبر فرهنگی نسب فرماندار بهمئی و بخشدار سابق بخش مرکزی بهمئی » در این مراسم با اشاره به اینکه، یکی از مهمترین اولویت های بخشداری بهمئی مرکزی همکاری و هم افزایی بین مردم و مسئولان با هدف توسعه بخش مرکزی و ممبی است گفت: مسئولین باید با شناسایی پتانسیل ها و استعدادهای شهرستان و منطقه، زمینه ایجاد اشتغال جوانان را فراهم آورند و دولت را در این زمینه کمک کنند.
علی اکبر فرهنگی نسب هم در این مراسم با ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در بخش مرکزی، ممبی و شهرستان بهمئی در زمان تصدی ایشان، افزود: اقدامات خوب و موثر دولت تدبیر و امید در راستای رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب موجب افتخار و آرامش مردم ایران شده است، و امروز ابر قدرت های جهانی با زبان تکریم با مردم ایران سخن می گویند.
علی اکبر فرهنگی نسب فرماندار بهمئی با اشاره به اینکه، حضور مردم در عرصه های مختلف در سال های بعد از انقلاب موجب دوام و پایداری انقلاب اسلامی شده لذا مسئولین به عنوان خدمتگزار مردم، باید زمینه سازی برای حضور همه جانبه مردم در عرصه های گوناگون را در دستور کار خود قرار دهند، گفت: مسئولیت به عنوان یک امانت الهی در دست مسئولین است و مسئولین باید با امانتداری قدر فرصت بوجود آمده را بدانند، و با همدلی و وحدت و با صداقت در رفتار و گفتار و عمل به گفته های خود در راستای جلب بیش از پیش اعتماد مردم سعی و تلاش کنند.
علی کرم صدیقی فر بخشدار جدید بخش مرکزی شهرستان بهمئی هم در این جلسه، با ارائه برنامه های خود در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی، عمرانی، اقتصادی و فرهنگی به منظور رفع مشکلات مردم و کاهش محرومیت ها  گفت: دولت تدبیر و امید با وجود مشکلات زیاد از جمله تحریم ها و کاهش قیمت نفت با مدیریت خوب توانسته عملکرد خوبی را از خود نشان دهد.
علی کرم صدیقی فر بخشدار جدید بخش مرکزی شهرستان بهمئی با بیان اینکه، تمامی مسئولین باید با سعی و تلاش شبانه روزی موجبات تحقق شعار سال و زمینه حضور مردم در عرصه های مختلف را فراهم آورند افزود: با توجه به مشکلات بخش مرکزی و  ممبی می توان با همکاری همه جانبه، زمینه رضایت مندی و خدمت به مردم را فراهم کرد و اتمام طرح های عمرانی نیمه تمام از عمده ترین برنامه های بنده در این مسئولیت خواهد بود.
در ادامه جلسه با حکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد، علی کرم صدیقی فر به عنوان  بخشدار مرکزی شهرستان بهمئی معرفی و از خدمات و زحمات علی اکبر فرهنگی نسب بخشدار سابق  تجلیل شد.
علی کرم صدیقی فر» دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم اجتماعی، که هم اکنون دانشجوی مقطع دکترا در استان اصفهان است، با  ۱۲ سال سابقه کار در فرمانداری شهرستان  بهمئی، طی سال های گذشته عناوین مختلفی از جمله دبیر ستاد انتخابات شهرستان، کارشناس ارشد امور اجتماعی شهرستان، استاد دانشگاه های شهرستان بهمئی را در کارنامه خود دارد.
در حکم وی، از سوی استاندار آمده است:
امید است با اتکال به خداوند متعال در چارچوب وظایف مصوب با تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست های دولت تدبیر و امید موفق و مؤید باشید.
علی کرم صدیقی فر، از کارشناسان حوزه اجتماعی و سیاسی فرمانداری بهمئی و استخدام وزارت کشور است.
گفتنی است پیش از این علی اکبر فرهنگی نسب فرماندار جدید شهرستان بهمئی ، بعنوان  بخشدار مرکزی شهرستان بهمئی  بوده است.

گزارش: مسلم مختاری


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *