تصاویر نخستین جشنواره ورزش‌های هوایی یاسوج

نخستین با هدف معرفی جاذبه‌های گردشگری استان در فرودگاه این شهر آغاز شد.

 جشنواره ورزش‎های هوایی برای نخستین بار در با هدف معرفی جاذبه‎های منحصربه‌فرد گردشگری ورزشی استان کهگیلویه و بویراحمد و  هوانوردی تفریحی در روزهای ۲۵ تا ۲۸ شهریور در فرودگاه برگزار می‎شود.

مدیر فرودگاه یاسوج با بیان اینکه در این جشنواره حدود ۳۰ فروند انواع وسایل پرنده شامل بالن، پاراگلایدر، پاراموتور و هواپیماهای سبک بر فراز شهر یاسوج پرواز می‎کنند افزود: شرکت در این جشنواره برای عموم مردم و همه گردشگران آزاد بوده و همچنین همه افراد علاقه‌مند می‎توانند در صورت داشتن شرایط لازم، از وسایل تفریحات هوانوردی استفاده کنند.

علی محسنیان با بیان اینکه شهر یاسوج ظرفیت‌های بالقوه و قابل‌توجهی در بخش گردشگری دارد عنوان کرد: با برگزاری این جشنواره‌‎ها می‌توان به‌خوبی این ظرفیت‌ها هم در جهت توسعه گردشگری و هم جذب سرمایه‌گذاری معرفی کرد.

وی ابراز کرد: برپایی غرفه‎های صنایع‌دستی و غرفه‎های آموزشی، آشنایی با فرهنگ هوانوردی، انجام پروازهای نمایشی و تفریحی هواپیماهای مدل و بالگرد، هواپیماهای فوق سبک، پاراموتور، پاراگلایدر و بالن نیز به‌عنوان برنامه‌های این جشنواره برای این مدت پیش‌بینی‌شده است.

2-yasouj-jshnvare-havayi-25-06-95-13 2-yasouj-jshnvare-havayi-25-06-95-20 yasouj-jshnvare-havayi-25-06-95-1 yasouj-jshnvare-havayi-25-06-95-4 2-yasouj-jshnvare-havayi-25-06-95-28 yasouj-jshnvare-havayi-25-06-95-6

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *