تصاویر نگران‌کننده‌ترین خانه دنیا در «پاتاوه» (+تصاویر)

این، حال و روز خانواده یتیمی است که پدر از دست داده اند و بعد از سه سال آوارگی، روستای پشت چاه سادات محمودی را ترک و چند ماهی به روستای بیژگن در فاصله ۳۰ کیلومتری شهر آمده اند.

این روزها یک چشم زهرا در انتظار کمک است و چشم دیگرش کورسوکنان مراقب دو برار کوچکترش،زهرا پدر از دست داده و تمام چشم و امیدش به مادر است ،مادری که از سر ناچاری تنها سایه بان درخت بلوطی را مامن و ماوای فرزندانش قرار داده است.

این، حال و روز خانواده یتیمی است که پدر از دست داده اند و بعد از سه سال آوارگی، روستای پشت چاه سادات محمودی را ترک و چند ماهی به روستای بیژگن در فاصله ۳۰ کیلومتری شهر پاتاوه آمده اند.

بعد از فوت پدر ،خانواده زهرا که هیچ گونه درآمدی نداشته با مشقت فراوان چند سالی را در روستای محل زندگیشان سپری کرده که بعد از بیرون راندن از خانه محقری که در آن زندگی میکردند به بیژگن سفر میکنند.بعد از مشاهده شرایط اسفباراین خانواده چهار نفره با کمک اهالی روستای بیژگن زمینی به زهرا ، مادر و دو برادرش داده می شود که با کمک اهالی خانه به مرحله ساخت و ساز می رسد.

دستان خالی مادر و فرزندان توان سنگ روی سنگ گذاشتن را ندارد و تنها کمک خیرین و اهالی این روستا به داد این خانواده رسیده تا که بعد از گرمای طاقت فرسای تابستان سرما و بوران زمستان جسم و روح و روان زهرا و برادرانش را نیازارد.

safiredena.ir

موسسه خیریه مسجد جامع امام علی سی سخت به عنوان رابط با این خانواده آماده دریافت کمکهای خیرین در زمینه های مختلف برای کمک به این خانواده بی سرپناه است.

شماره تماس فرهمند شیرزادی مسئول موسسه خیریه جهت هماهنگی:۰۹۱۷۹۴۰۶۸۳۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *