تصویری از رحمتی که باعث اخراج حنیف از استقلال شد + عکس

کاپیتان آبی ها نقش اول خط خوردن مدافع باتجربه از لیست؛
تصویری از رحمتی که باعث اخراج حنیف از استقلال شد + عکس
انداختن یک عکس غافلگیرانه از کاپیتان استقلال برای مدافع این تیم دردسرساز شد تا در ادامه با اخراج وی نقره داغ شود. بنا بر تصمیم پرویز مظلومی، حنیف عمران زاده از استقلال اخراج و در اختیار باشگاه گذاشته شد تا در مورد او تصمیم گیری شود.

 شاید این تصور پیش بیاید که این اتفاق به دلیل نمایش ضعیف این مدافع باتجربه در دربی هشتاد و دوم گرفته شده باشد اما ماجرا چیز دیگری است.

 به گفته یک منبع موثق و نزدیک به باشگاه استقلال یکی دیگر از مشکلات عمران زاده اختلاف با سید مهدی رحمتی است! این دو در گذشته با هم رابطه ای دوستانه داشتند که در حال حاضر به سردی گراییده است.

 ماجرا از این قرار است که روز قبل از دربی عمران زاده عکسی از رحمتی در حالی که تازه از خواب بیدار شده بود، روی صفحه اجتماعی خود منتشر کرد که ناراحتی شدید و اعتراض کاپیتان استقلال را به دنبال داشته و این دو بگو مگویی کرده اند که با وساطت سایر همبازیان قائله موقتا خوابیده است.

 آنهایی که در استادیوم پشت دروازه استقلال بودند به این نکته اشاره می‌کنند که رحمتی دائما با حنیف درگیری لفظی داشت. از قرار معلوم این اختلاف طرفین به تمرین پس از دربی هم می‌کشد.

 حنیف که از نظر روحی شرایط خوبی نداشته با رحمتی بگو مگو می‌کند و همین نکته عمران‌زاده را از لیست ۱۸ نفره استقلال برای بازی با فولاد جدا می‌کند.

 مظلومی هم که بعد از بازی شهرآورد انتقادات زیادی را شنیده، حق دارد که بازیکنان بی انگیزه را از تیم را حذف کند تا به نوعی از دربی ۸۲ قربانی بگیرد و به این ترتیب حکم اخراج حنیف به دستش می رسد.

 گفتنی است بهرام افشارزاده در حالی دوری عمران زاده از استقلال را مصدومیت عنوان می کند که امین نوروزی مسئول گروه پزشکی باشگاه این موضوع را کاملا رد کرده است!

 

حنیف عمران زاده و سید مهدی رحمتی در صبح روز قبل از دربی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *