تعجب فرماندار بهمئی از عملکرد اداره ورزش و جوانان/چطور می شود اداره ای با قدمت عمر یک انسان هنوز نمایندگی باشد!

فرماندار بهمئی در دیدار با مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: اولین سرپرست اداره ورزش بهمئی سه سال پیش بازنشسته شد اما جای تعجب است که باوجود این همه قدمت هنوز این اداره به صورت نمایندگی بوده و با یک نیرو اداره می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ، مدیر کل و جوانان در دیدار با فرماندار در خصوص مشکلات و راه های رشد و توسعه ورزش این شهرستان بحث و تبادل نظر کرد .

سید محمد تقی علوی در این نشست صمیمی بر استفاده بهینه از ظرفیت های موجود در ورزش بهمئی تاکید کرد.

علوی گفت: ورزشکاران بهمئی در رشته های رزمی و قدرتی ظرفیت های خوبی برای پیشرفت دارند.

وی با تقدیر از پیگیریهای نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی، از طرح آمایش سرزمینی هئیت های ورزشی در سال جدید در رشته های مختلف در استان و شهرستان بهمئی خبر داد.

علوی گفت :دولت در دو حوزه ورزش و جوانان برنامه های خوب و قابل توجهی داشته و سعی می کنیم با ترمیم نقاط ضعف و حمایت مسئولان استانی و کشوری و نگاه ویژه به قهرمانان ، مدال آوران و ملی پوشان، ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد را به جایگاه اصلی خود در کشور برسانیم.

فرماندار بهمئی در این دیدار  از برقراری و ایجاد توازن روحی بین آحاد مردم و تشویق برای حضور در میادین و اماکن ورزشی در این شهر خبر داد و حل مشکلات جوانان و ورزشکاران را از اولویت های کاری خود بر شمرد .

علی اکبر فرهنگی نسب با بیان اینکه جوانان این شهرستان جوانانی پر انژری و  پر تحرک هستند، گفت: ورزش تنها راه پرکردن اوقات فراغت جوانان این شهر است و خواستار حمایت و توجه بیشتر به ورزش بهمئی شد .

 وی نبود تجهیزات ورزشی ، دور بودن شهرستان از مرکز استان ، نبود اسپانسر و حامی مالی ، مشکلات کف پوش های سالنهای ورزشی و بدهی های آب، برق و گاز مستاجرین و اماکن را بخشی از مشکلات ورزش این شهرستان بیان کرد و از حضور ۲۰۰۰ نفری ورزشکاران سازمان یافته در مجموعه های ورزشی بهمئی خبر داد.

فرهنگی نسب با  تشکر از حضور و پیگیرهای مدیر کل ورزش و جوانان استان ، کسب مقام سوم تیم فوتسال مدارس این شهرستان در کشور را یکی از افتخارات ورزش شهرستان بهمئی ذکر کرد و خواستار توجه و نگاه ویژه مسئولین به توسعه و ارتقای جایگاه ورزش این شهرستان در استان و کشور شد.

فرماندار بهمئی با تاکید بر لزوم پیگیری جدی مسئولان استانی جهت مستقل کردن اداره ورزش و جوانان بهمئی، گفت: اداره ورزش و جوانان بهمئی قدمتی به اندازه عمر یک انسان دارد و مرحوم نریمانی که اولین سرپرست این اداره بود، سه سال پیش بازنشسته شده بود اما جای تعجب است که با وجود این همه قدمت هنوز این اداره به صورت نمایندگی و با یک نیرو اداره می شود.

منبع:پایگاه خبری آوای ماغر

انتهای پیام/۷۰۴۴

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *