تعداد کاندیداهای انتخابات شورا در کهگیلویه و بویراحمد به ۹۸۳ نفر رسید

رییس ستاد انتخابات کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه در دو روز از آغاز ثبت نام کاندید ها گذشته است،گفت: در این دو روز تعداد ۹۸۳ نفر در کل استان برای انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کرده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ،رییس ستاد انتخابات کهگیلویه وبویراحمد در حاشیه بازدید از حوزه ثبت نام کاندید های پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای بویراحمد با بیان اینکه در دو روز از آغاز ثبت نام کاندید ها گذشته است،گفت:در این دو روز تعداد ۹۸۳ نفر در کل استان برای انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۳۱۲نفرکاندیدشورای شهر (۲۴۱نفر مرد و ۲۳۸نفر مرد) و ۶۷۱نفر شورای روستا (۶۳۲نفر مرد و ۳۹نفر نفر زن )هستند.

 محمدی با بیان اینکه روند ثبت نام در تمام فرمانداری ها ،بخشداری ها و دفاتر پیشخوان کهگیلویه وبویراحمد در حال انجام است ،افزود:تمام دستگاه های مرتبط امنیتی ، نظامی و مسئولان در ادارات مستقر و در حال رصد روند اجرایی ثبت نام کاندید ها هستند.

وی در توصیه به افراد متقاضی ثبت نام کاندیدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا عنوان کرد:برای سهولت کار افراد می توانند ثبت نام اولیه خود را در دفاتر پیشخوان انجام و برای ثبت نهایی به فرمانداری ها و بخشداری ها مراجعه کنند.

محمدی افزود:باتوجه به شرایط جوی در روز های پایانی ثبت نام تقاضا می شود افراد ثبت نام خود را برای روز های پایانی نگذارند و هر چه زود تر اقدام کنند.

رییس ستاد انتخابات به ترکیب هییت های اجرایی انتخابات در استان اشاره و تصریح کرد:درترکیب اعضای هئیت های اجرایی انتخابات هم شرایط جغرافیایی و هم طوایف مختلف حضور دارند و این اعضا به آنچه که قانون هست عمل خواهند کرد.

محمدی به سخنان مقام معظم رهبری در روز گذشته و در حرم رضوی مورد اجرای قانون در انتخابات اشاره کرد و گفت:به همه فرمانداران و بخش دار ها تاکید شده که به قانون عمل و در این زمینه اعتماد مردم به هییت های اجرایی را جلب کنند.

وی به تعداد شعب رای گیری در استان اشاره داشت و افزود:یک هزار و ۱۰۰ شعبه راگیری در استان در روز انتخابات برای جمع اوری اراء مردم راه اندازی خواهد شد.

محمدی اظهار کرد:۲۰۷ نفر هییت اجرایی انتخابات شورا های شهر و روستا و ۲۹۷ نفر نیز برای هییت های اجرایی انتخابات ریاست جمهوری مشغول به کار خواهند شد.

رییس ستاد انتخابات کهگیلویه وبویراحمد گفت:پیش بینی می شود نزدیک به ۵۰۰۰ نفر برای کاندیدهای نجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کنند.
 
انتهای پیام/م.غ/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *