تغییر مسیر جاده سی سخت و بازی با جان مردم/ ۳ نفر کشته شدند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان بر اساس این گزارش  به دلیل انجام عملیات راهسازی در جاده سی سخت هم اینک مسیر جاده ارتباطی سی سخت از سوی مسئولان راه و شهرسازی تغییر یافته و از جاده ای که ابتدای روستای بیاره به سمت سی سخت می گذرد و به طور کامل خاکی بوده و فاقد هرگونه علایم هشدار دهنده و راهنمایی و رانندگی است تردد انجام می شود

برخی از شهروندان و رانندگانی که از این مسیر جدید و جاده خاکی عبور کرده اند در گفت و گو با خبرنگار خبر رسان به مشکلات این جاده اشاره کردند و گفتند: از ابتدای جاده بیاره تا ورودی شهر سی سخت به طور کامل خاکی است و هیچگونه تابلوی هشداردهنده ای در این جاده نصب نیست و رانندگان به ویژه در شب به سختی در این جاده تردد می کنند.

یکی از این رانندگان گفت: در این جاده خاکی پرتگاه و دره های زیادی وجود دارد که هیچگونه مانع و خاکریزی برای مراقبت از خودروها در مواقع تصادف احداث نشده است و برخی خودروها نیز به این دره سقوط کرده اند.

وی افزود: حوالی ساعت ۲۱ امشب یکدستگاه خودروی سواری ال ۹۰ که از شهر سی سخت به سمت یاسوج در حرکت بود در این جاده خاکی از پرتگاه سقوط کرد و دو زن و یک مرد در دم کشته شدند و یک زن دیگر نیز زخمی و به بیمارستان انتقال یافت.

این راننده افزود: در صورتی که خاکریزی در این جاده احداث و علایم هشدار دهنده راهنمایی نصب می شد شاید خودروی این شهروندان به دره سقوط نمی کرد و کشته نمی شدند .

این رانندگان و شهروندان یاسوجی و سی سختی از مسئولان امر درخواست کردند تا در اسرع وقت نسبت به مشکلات این جاده ارتباطی حوالی پل کلو  و در دوراهی سی سخت و بیاره  رسیدگی کنند تا از کشته شدن سایر شهروندان جلوگیری شود.

پایگاه اطلاع رسانی خبر رسان در تلاش است تا با تماس تلفنی از مسئولان اورژانس و پلیس راه جزئیات تصادف جاده سی سخت را بزودی منتشر کند.

انتهای پیام/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *