تقدیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از معاون نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

در اثنای برگزاری کنگره ۱۸۸۰ شهید استان سردار جواد عظیمی‌فر معاون مهندسی رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و از فرزندان استان نشان نصر ۱ خود را که از دستان مبارک مقام معظم رهبری دریافت کرده بود به کنگره ۱۸۸۰ شهید استان تقدیم کرد.

تاکنون در کشور دو نشان نصر ۱ اهدا شده که یکی از آن‌ها به حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور به دلیل حضور در دفاع مقدس و فرماندهی پدافند هوایی و دیگری به سردار جواد عظیمی‌فر معاون مهندسی رزمی نیروی زمینی سپاه بوده است.

پس از اهدای این نشان باارزش از سوی سردار عظیمی‌فر به کنگره شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد، استاندار این استان طی نامه‌ای از این اقدام سردار هشت سال دفاع مقدس و معاون نیروی زمینی سپاه تقدیر کرد.

در نامه استاندار کهگیلویه و بویراحمد به سردار عظیمی‌فر آمده است: مطلع شدیم در اقدامی شایسته و تحسین‌برانگیز و ماندگار نشان افتخار درجه ۱ نصر خود را که از دستان مبارک مقام معظم رهبری مد ظله العالی دریافت کرده بودید به کنگره شهدای استان اهدا کرده‌اید.

سید موسی خادمی تصریح کرده است: این حرکت زیبا و تاریخی علی‌رغم همه دلبستگی و علاقه‌مندی که هر انسانی در درون خدمت به چنین نشان‌هایی دارد حکایت از غیرت معنوی و رشادت و دلیرمردی شما دارد آن چنان که در دوران هشت سال دفاع مقدس از این شهرت و نام برخوردار بوده‌اید.

استاندار تأکید کرده است: برخود لازم می‌دانم از این همت والا و بزرگ و ماندگار شما صمیمانه تقدیر و تشکر کرده و از خداوند منان برای جنابعالی که از یادگاران و سرداران نامی دوران دفاع مقدس و بعد از آن هستید سلامتی و موفقیت روزافزون آرزو کنم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *